Facebook Ailesi

Custom Search

25 Eylül 2016 Pazar

26 Eylül 2016 Günlük Burç Yorumu

26 Eylül 2016 Günlük Astroloji Burç Yorumları

KOÇ: Bugünlerde bazı kişileri bazı konularda ikna etmek çok zor olabilir. Karşınızdaki kişilerin kabul edilmesi zor fikirleriyle tartışmayı büyütmek istemiyorsanız, bugünlük ısrarcı olmamanızda fayda var.

BOĞA: Olaylara gereğinden fazla iyimser yaklaşmanız, istediğiniz sonuçları almanızı zorlaştırabilir. Karşınızdaki kişilerin pozisyonları, yetkileri ve yapabilecekleri konusunda gerçekçi olmalısınız.

İKİZLER: Planlama yaparken çok dikkatli olun, zira beklenmedik gelişmelere açık günlerde bulunuyorsunuz. Dolayısıyla olayların planlandığı şekilde ilerlemesini şu sıralar biraz zor olabilir.

YENGEÇ: Bazı konuşmalar aşağılanma, hafife alınma şeklinde algılanabilir. Dolayısıyla bugünlerde kelimeleri doğru seçmekte, hassas işbirlikleri veya ilişkilerde dikkatli adımlar atmakta fayda var.


ASLAN: Kendi doğrularınız konusunda ısrarcı olabilir, diğerlerinin söylediklerini dikkate almayabilirsiniz. Ancak, gergin etkilere açık bir gün olması, bu tutumunuzun dirençle karşılanmasına yol açabilir.

BAŞAK: Belli düzenlemeler yapmanın, belli düzenlemelerin ya da anlaşmaların zamanının geldiğini hissettiren olaylar yaşanabilir. Bu işaretleri görmezden gelmemenizde büyük fayda var.

TERAZİ: Bazı konulara karşı tarafın penceresinden bakmanızda fayda var. Belki onların da haklı olduğu yerler olabilir ya da en azından ne yapmaya çalıştıklarını anlamaya çalışabilirsiniz.

AKREP: Nelerden keyif aldığınızı, nelerin sizi rahatsız ettiğini belirlemelisiniz. Yakında bazı konularda ilerleme sağlayabilirsiniz. Dolayısıyla, bugünün seçimleri çok önem taşıyor.

YAY: Pek çok alanda ilerleme şansı bulabileceğiniz, keskin zekanızla bazı fikirleri veya yolunuza çıkmak üzere olan olanakları paraya dönüştürebileceğiniz günlerdesiniz. Bol bol düşünün!

OĞLAK: Hangi konuları zorlamanız, hangilerini akışına bırakmanız gerektiği konusunda düşünmeniz gereken bir dönem. Tartışmalara, ufak tefek sakarlıklara ve kazalara açık günler.

KOVA: İstek ve ihtiyaçlarınız konusunda açık olmanız durumunda yakın çevreniz size yardımcı olmaktan keyif alacaktır. Ancak konuşmamanız, bu destek veya yardımları imkansızlaştırabilir.

BALIK: Kendinizce haklı olmanıza veya aklınızda parlak fikirler bulunmasına rağmen, karşınızdaki kişiler bu düşüncelerinize katılmıyor, hatta neden bahsettiğinizi dahi anlamıyor olabilir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder