Facebook Ailesi

Custom Search

28 Eylül 2016 Çarşamba

29 Eylül 2016 Günlük Burç Yorumu

29 Eylül 2016 Günlük Astroloji Burç Yorumları


Koç
Bugünlerde aniden oluşabilecek olaylara (şaşırtıcı, hayal kırıklığı yaratan veya abartılı vb) sakin tepkiler vermenizde, her koşulda sakin hareket etmenizde ve her şeyi normal karşılıyor gibi yapmanızda fayda var.

Boğa
Bugünlerde vücudunuzdan gelen seslere ve sezgilerinize kulak vermelisiniz. İş hayatınızda veya özel yaşamınızda yaratıcı fikirleriniz işinize yarayabilir. Ancak sağlığınızla ilgili sinyalleri hafife almamanız gerekiyor.

İkizler
Tesadüfi olaylar, belli konulardaki yöntemleriniz, ilişkileriniz, uzun vadeli planlarınız veya fikirleriniz üzerinde yaratıcı etkiler oluşturabilir. Olaylara tepki vermeden önce olan bitenin tam olarak anlaşılmasını beklemeniz yerinde olur.


Yengeç
Aynı anda çok sayıda işle ilgilenme eğiliminiz, size zor anlar yaşatabilir. Özel yaşamınızda veya iş hayatınızda yalnızca sizin için önemli olan bir projeye odaklanmanız gerekiyor.

Aslan
Genişlemek, büyümek, ilerlemek ve hatta ün kazanmak için elinizden geleni yapmanız gerekiyor. Gezegenler sizi her alanda ve her anlamda destekliyor. Yaratıcılık içeren veya olanakları artıran bu fırsatları kullanmalısınız.

Başak
İşbirlikleriniz veya ortak kaynak kullanımı gerektiren işleriniz yolunda gitmeye başlayabilir. Ancak yine de hukuki, vergilerle ilgili ya da duygusal konuları hızlandırma eğiliminiz şu günlerde istenen sonuçları yaratmayabilir.

Terazi
İkili ilişkilerinizde veya işbirliklerinizde çılgınca tavırlar geliştirebilir ya da ani tepkiler verebilirsiniz. İleride pişman olacağınız hareketlerden kaçınmalı ve belli tepkiler vermeden önce iki kere düşünmelisiniz.

Akrep
İşinizi, ticari veya fiziksel başlıkları ilgilendiren konularda rutin akışın dışına çıkabilir, alışılmadık yöntemler veya aygıtlar kullanarak arkadaşlarınızı şaşırtabilirsiniz.

Yay
Kulaklarınızı ve gözlerinizi iyice açmanızda, önümüzdeki birkaç gün içinde yüzünü gösterebilecek fırsatları kaçırmamanızda fayda var. Bugünlerde alacağınız kararlar, önümüzdeki aylarda nelerle vakit geçirmemiz gerektiğini anlamamızı sağlayabilir.

Oğlak
Biraz esnek olabilir ve hassas davranırsanız, günün olası sıkıntılı durumlarını daha rahat yönetebilirsiniz. Aklınızdakinin çok dışında, belli yaklaşımlarınızı tamamen değiştirmenize neden olabilecek bir çözüm veya seçenek yüzünü gösterebilir.

KovaAlışılmışın dışında gelişen durumlar veya olanaklar sizin için yararlı bazı sonuçlar doğurabilir ya da siz bir şekilde oluşan ortamlardan fayda sağlayabilirsiniz.

Balık
Maddi konular, para ve kaynak kullanımı başlıkları ön planda. Olayların ne yönlü gelişeceği ise sizin bu ekstra gelişmelere nasıl tepki vereceğinizle bağlantılı olarak değişebilir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder