Facebook Ailesi

Custom Search

27 Eylül 2016 Salı

3 - 9 Ekim 2016 Haftalık Burç Yorumları

Haftalık Burç Yorumları

3 - 9 Ekim 2016 Haftalık Burç Yorumları

Mantıksız olsalar da karşınızdaki kişilerin fikirleri doğruymuş gibi davranmanın faydasını görebilirsiniz. Nasılsa onların söylediklerine göre hareket etmek zorunda değilsiniz.Sosyal, hareketli, kendimizi ifade etmemiz, yeni şeyler denememiz veya kendimizi göstermemiz açısından uygun koşullar yaratan etkilere açık bir gün... Hepinize faydalı işlerinizi tamamlayabileceğiniz güzel bir gün dilerim.

KOÇ: Tahmin edilmesi güç gelişmeler nedeniyle planlarınızda aksamalar olabilir. Ancak, hemen olmasa da yakın bir gelecekte bu durumun lehinize sonuçlar doğurduğunu görebilirsiniz. Mantıksız olsalar da karşınızdaki kişilerin fikirleri doğruymuş gibi davranmanın faydasını görebilirsiniz. Nasılsa onların söylediklerine göre hareket etmek zorunda değilsiniz.

BOĞA: Bazı konulara yeni bir bakış açısıyla yaklaşmanız gerekebilir. Hedeflerinize ulaşmak veya istediğiniz şeylerin gerçek olmasını sağlamak niyetindeyseniz, yeni yöntemler denemelisiniz. Başkalarının sorumluluklarını üstlenmeniz için ortada hiçbir sebep görünmüyor. Dolayısıyla, bu kişilerle kendi üstlerine düşeni yapmaları konusunda konuşmanız gerekebilir.


İKİZLER: Yeni görevler, sorumluluklar ya da yükler, hiç beklemediğiniz anda gündeminizde yer alabilir. Hiç problem yok; hepsinin üstesinden gelebilecek yetenekte olduğunuzu unutmayın.Hayal kırıklığı yaşamanız anlamına gelse bile, sizi ilgilendiren olayların sadece seçili veya hazırlanmış kısmına değil, tümüne hakim olmanız gereken bir gün.

YENGEÇ: Maddi ya da yaratıcılık isteyen, giderek içinden çıkılmaz hale gelen bazı konularda aklınıza ani fikirler gelebilir. Bu fikirler sorunlarınızın çözümüne işaret edeceğe benziyor.Şu an önünüzde olan konulara değil, tüm manzaraya hakim olmanız gerekiyor. Aksi takdirde, olayları başka bir tarafa çevirebilecek çok önemli bir ayrıntıyı kaçırabilirsiniz.

ASLAN: Çevrenizdeki kişiler ne yaptığınızı bildiğiniz fikriyle hareket ediyor. Bazı konularda şüpheleriniz varsa, bu kişilerin şüphe giderici olacağını düşünmeniz yanlış olacaktır.Kariyerinizi, işinizi, özel yaşamınızı ya da sağlığınızı ilgilendiren konularda sezgilerinize güvenebileceğiniz, ipuçlarını doğru değerlendirebileceğiniz bir gün...

BAŞAK: Bazı konuları sürekli erteleyen, planları değiştiren kişiler dengenizi bozabilir. Ama yakında bu eğilimlerinin değiştiğini fark edebilirsiniz. Şimdilik sempatik tepkilere devam.Bugün size bazı teklif ya da önerilerle gelen kişiler olabilir. Bazı girişimlerine katılımda bulunmanızı isterlerse kibarca "hayır" demekten çekinmemelisiniz.

TERAZİ: Sınırlarınızı aşmanın vakti geldi de geçiyor bile. Günlük rutin akışın dışına çıkmanız gereken günler ve bu işe bugün başlamanın faydasını görebilirsiniz.Duygusal yaşamınızı, maddi durumunuzu, ailenizi veya işinizle ilgili konularda harika fikirler üretebilir, eski model, yöntem ya da düşünceleri bir tarafa bırakabilirsiniz.

AKREP: Yeni yerler görmek, yeni şeyler öğrenmek ve yeni kişiler tanımak için uygun zamanlar. Ya da bunları yapmamanız, zararınıza sonuçlar doğurabilir. Değişiklik ihtiyacı artıyor.Gezegenler belli anlaşmaların veya düzenlemelerin üzerinden geçilmesi gerektiğine işaret ediyor. Dikkatli bakarsanız nerelerin düzeltilmesi gerektiğini anlayabilirsiniz.

YAY: Aklınızdan geçenleri söylemek konusunda sabırsızlanabilirsiniz. Ancak, söyleyeceklerinizin olası sonuçları, diğerleri üzerindeki etkisi ve olası tepkiler üzerine iyi düşünmelisiniz. Bazı konulara bilerek ya da bilmeyerek yanlış taraftan bakmanız, içeriği değiştirmeyecektir. Gerçekçi olmalı, gerçeklerle yüzleşmeli, gerçeklere bağlı kalarak ilerlemelisiniz.

OĞLAK: Bazı alanlarda bir şeylerin yanlış gittiğine veya yanlış yolda olduğunuza dair endişeleriniz olabilir. Ancak, çok yakında bu endişelerinizin yanlış olduğunu anlayabilirsiniz.Bazı hedeflerinize nasıl ulaşacağınıza dair ipuçları yavaş yavaş kendini gösterebilir. Gözünüzün ve kulağınızın açık olmasında ve araştırmalara başlamanızda fayda var.

KOVA: Hiç talep etmemenize rağmen tavsiye ve önerilerini bonkörce sunanlarla karşılaşabilirsiniz. En ilginci, bu öneriler düşündüğünüzden de yararlı sonuçlar elde etmeniz sağlayabilir. Bazı arkadaşlarınızın önerilerine ihtiyaç duyabilirsiniz. Ancak, bugün alacağınız tavsiyelere dikkatle yaklaşmanızda fayda var. Zira, sizi yanlış yönlendirebilirler.

BALIK: Aile, iş veya sağlığınızı ilgilendiren konularda yaşadığınız karışıklık azalmaya başlıyor. Yakında hayatınızın düzene girdiğini, yaşam enerjinizin arttığını hissedebilirsiniz.Karşınızdaki insanlara pek çok şey söylemek için kendinizi zor tutsanız da "Tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır" cümlesini unutmayın. Politik konuşmanız sizin yararınıza.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder