Facebook Ailesi

Custom Search

29 Eylül 2016 Perşembe

30 Eylül 2016 Günlük Burç Yorumu

30 Eylül 2016 Günlük Astroloji Burç Yorumları

Koç
İyi olduğunuz konularda ani şekilde harekete geçme isteği duyabileceğiniz gündesiniz. Ancak konu her ne olursa olsun bugünlerde olaylar istediğiniz şekilde gelişmeyebilir.

Boğa
Üzerinde durulması gereken konularda yapılacak anlaşmalarda, kendi şartlarınızı konuşabilmek için uygun zemini bulabilirsiniz. Dolayısıyla zamanı doğru kullanmanızda fayda var.

İkizler
Yapılacakların listesi giderek uzuyor olabilir. Bir taraftan yapılacak işlerinizi hafifletirken, bir taraftan da daha yaratıcı ve büyük hayallerinizin peşinden koşmanız gerekiyor olabilir.


Yengeç
Bugünlerde aklınızdan ne geçiyorsa veya neyi hayal ediyorsanız çekinmeden yapabilirsiniz. Yeni bir anlaşma, yeni bir müşteri, eğitim, yeni iş takvimi veya aşk hayatınızı ilgilendiren bir yenilik... "Gerçeğe ne kadar uygun?" diye düşünmeyin, bakarsınız gerçek olur!

Aslan
Hızlanmak, girişimde bulunmak veya ilerlemek istediğiniz konular için daha fazla beklemeniz gerekmiyor. Vites büyütün ve harekete geçin, tam zamanı!

Başak
Uzun zaman önce sonlandığını veya rafa kalktığını düşündüğünüz bazı konular, anlaşmalar, işbirliği ya da ilişkiler tekrar yüzünü gösterebilir. Kapılar açılacağına göre, sizin de içeri girmeye hazır olmanızda fayda var.

Terazi
Planlarınıza, projelerinize veya fikirlerinize karşı gelen kişiler varsa, tavırlarının bugün de değişmeyeceğini bilerek, farklı planlar yapmanızda fayda var.

Akrep
Güzel denebilecek öneri, yorum, teklif veya davetlerle karşılaşabileceğiniz iki günlük süreçtesiniz. Hemen şüphe duymadan önce, bir denemenizde fayda var.

Yay
Size ilerleme, büyüme, eğitim, aşk veya seyahat fırsatları sunabilecek farklı serüvenlerin başında bulunuyorsunuz. Bu işe nasıl zaman bulurum diye düşünmeyin ve hemen gereken girişimlere başlayın derim.

Oğlak
Bazı kişiler sizi takip ediyor ve seviyorlar. Bugünlerde, bu kişilerin yardımları veya destekleri ön plana çıkabilir. Dolayısıyla, olayların olumlu veya işleyen yönlerine odaklanırsanız, düşündüğünüzden daha iyi şeyler sizi bekliyor olabilir.

Kova
Bazı olayları çok farklı açılardan ele alıyor olabilirsiniz. Belli bir ilişkinizden, işbirliğinizden veya işinizden ne beklediğinizi netleştirmeniz ve beklentilerinizi gerçekleştirmek için yaratıcı fikirlerinizi devreye sokmanız gerekiyor.

Balık
Sosyal yaşamınızı, kariyerinizi veya yardım faaliyetlerinizi ilgilendiren konularda sabırlı olmanız ve doğru adımlar atarak ilerlemeniz gerekiyor.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder