Facebook Ailesi

Custom Search

4 Eylül 2016 Pazar

5 Eylül 2016 Günlük Burç Yorumu

5 Eylül 2016 Pazartesi Günlük Astroloji Burç Yorumları

Koç
Belli planlar istendiği gibi ilerlemeyebilir veya yeniden planlanması gerekebilir. Bu tür bir durumda olayları kontrol altında tutmaya çalışmanızda fayda var.

Boğa
İlham verici fikirler yaratıcılığınızı ortaya koymanızı sağlayabilir. Her zaman bu tür bir rüzgar yakalamak mümkün olmadığından doğru şekilde kullanmaya bakın.

İkizler
Vizyonsuz kişiler tarafından engellendiğinizi veya önünüzün kesildiğini hissedebilirsiniz. Sabırlı olursanız bu durumun birkaç gün içinde geçeceğini göreceksiniz.


Yengeç
Belli öneri ve davetleri değerlendirme konusunda kararsız kalabilirsiniz veya bu konuda bazı endişeleriniz olabilir. Düşünülmesi gereken çok şey var aslında.

Aslan
Yaşamsal seçimler yapmanızı gerektiren konular söz konusu olabilir. Bu gibi bir durumdaysanız, biraz çekimser kalmak, iyice düşünmek ve detaycı olmak doğru bir karar.

Başak
Bazı işlere kalkışırken ya da planlar yaparken ufak tefek aksiliklere kendinizi hazırlamanızda fayda var. Hatta planları birkaç gün ertelemek daha doğru olabilir.

Terazi
Bazı sözleri tutabilmek için kendinizi zorlamanız gerekecekse ya da sonrasında kendinizi iyi hissetmeyecekseniz, bağlayıcı sözler vermemenizde fayda var.

AkrepAmacınıza ulaşmak için yapmanız gereken işleri gereksiz bulabilir, bu tür taleplerle gelenleri reddedebilirsiniz. Yapılması gereken şeyler olmadığı konusunda emin misiniz?

Yay
Ekip çalışmaları, işbirlikleri açısından tatminkar bir gün olmayabilir. Karşılıklı olarak porformanslar yetersiz bulunabilir. Ama bugün bu konuda tartışmak yanlış olur.

Oğlak
Her işin altından kalkabilecek gibi hissetseniz de yaşanacak aksilikler, altından kalkabileceğinizden fazla görev ve sorumluluk aldığınızı fark etmenizi sağlayabilir.

Kova
Bugünlerde borç-alacak meseleleri, yapılacak yatırımlar ya da ödeme planları konusunda karşınızdaki kişilerden çok kendi düşüncenize göre hareket etmenizde fayda var.

Balık
Bugün, karşınızdaki kişiler sizi anlamak veya diyalog kurmak konusunda istekli olmayabilirler. Diyalog kurmak için birkaç gün beklemek, doğru zamanı yakalamak yararınıza.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder