Facebook Ailesi

Custom Search

6 Eylül 2016 Salı

7 Eylül 2016 Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları

7 Eylül 2016 Çarşamba Günlük Astroloji Burç Yorumları

KOÇ: Hedeflerinize odaklanmanız, diğerlerinin işaret ettiği konulara kulak kabartmanız gereken günler. Amaçlarınıza ulaşabileceğiniz bir dönem olduğu için mutlaka bir yol haritası çizmeniz gerek.

BOĞA: Önerilere esnek yaklaşımınız, sizi birlikte çalışılmak veya hareket edilmek istenen kişi yapıyor. Dolayısıyla, herhangi bir engel ya da gerginlikle karşılaşırsanız bu özelliğinizi kullanmalısınız.

İKİZLER: Tamamlanmış ya da eksiksiz olduğu düşünülen anlaşmaların, planların tekrar üzerinden geçilmesi gerekebilir. Gözden kaçmış eksiklik ya da yanlışlıklar olması ihtimalini ortadan kaldırmalısınız.

YENGEÇ: Çözülmesi zor ya da sürekli problem çıkaran konulara sabırla ve olumlu bir tavırla yaklaşılması, tahammülsüzlük ifadeleriyle karşılanmasından daha faydalı bir etki yaratabilir.


ASLAN: Bazı olayların sonuçları hiç de beklediğiniz gibi çıkmasa bile olayların doğru tarafını veya gerçekleri öğrenmek, işitmek ve doğrulara tutunmak için mutlaka ısrarcı olmalısınız.

BAŞAK: Duygusal hayatınızı veya ticari ilişkilerinizi ilgilendiren başlıca konular bu hafta içinde sıklıkla ön plana çıkabilir. Bu kez bu alanda ilerleme kaydetmenin yolunu bulmanız gerekiyor.

TERAZİ: Gayret etmeniz ve çabalamaktan vazgeçmemeniz durumunda sadece ihtiyaçlarınız değil, hayalleriniz ve istekleriniz de gerçek olacak. Haydi... Terleme zamanı sevgili Teraziler!

AKREP: İş veya özel yaşamınızı ilgilendiren konular tekrar yapılandırılıyor, yeni düzenlemelere gidiliyor. O yüzden bazı konularda ısrarcı olmadan önce olayların şekil almasını beklemelisiniz.

YAY: Belli bir düzenleme, plan ya da strateji tekrar yapılandırılabilir. Farkında olmasanız bile bu değişiklik ya da yeni düzenleme, içinde olumlu geri dönüşler ya da ödüller barındırıyor olacak.

OĞLAK: Geçmiş tecrübeleriniz nedeniyle bugünlerde yaşanan veya yaşanacak olan olaylarla ilgili olumsuz duygulara kapılıyor olabilirsiniz. Ancak bu kez durum farklı olabilir, anı yaşamalısınız.

KOVA: Uygulamada ve detaylarda bazı aksilikler yaşanma olasılığı bulunsa da isteklerinizin gerçek olacağı bir dönemdesiniz. Dolayısıyla ne istediğinize dikkat etmenizde büyük fayda var.

BALIK: Bazı kişiler bazı konulara farklı şekilde yaklaşmanız konusunda size önerilerde bulunabilir. Söylenenleri mantıklı bulmasanız da dikkatle kulak vermenizde ve ciddiye almanızda fayda var.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder