Facebook Ailesi

Custom Search

8 Eylül 2016 Perşembe

9 Eylül 2016 Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları

9 Eylül 2016 Günlük Astroloji Burç Yorumları

KOÇ
Bazı fırsatların yüzünü gösterebileceği zamanlardasınız. Bu sefer karşınıza çıkanlar, tam anlamıyla sizinle örtüşüyor olabilir. Çalan kapıları açmayı unutmayın. Kapıdaki şans olabilir!

BOĞA
Sezgilerinize güvenebileceğiniz bir gün. Normal şartlar altında sağlam verilerle hareket etmek istemenize rağmen, bu sefer koşullar iç sesinizi dinlemenin daha doğru olabileceğine işaret ediyor.

İKİZLER
Bazı konularda karşı tarafın harekete geçmesini beklemek yerine, sizin nazik ve sempatik tavrınızı takınarak olumlu bir yaklaşımda bulunmanız daha doğru olabilir.

YENGEÇ
Bazı konularda gizli planlarınız varsa ya da bazı kişileri ani hareketlerinizle sınava tabi tutmak istiyorsanız, karşı tarafın da sizi aynı şekilde şaşırtma ya da hazırlıksız yakalama ihtimali olduğunu unutmamalısınız.


ASLAN
Katılımda bulunacağınız aktiviteleri artı ve eksi yönlerini detaylı hesaplayarak seçmelisiniz. Davet edildiğiniz her yere gitmeniz gerekmiyor.

BAŞAK
Her ne kadar belli konular kafanızı kurcalıyor ya da sizi endişelendiriyor olsa da, "keşke"lere veya negatif olaylara takılmamak ve iyimser olmak size daha iyi gelecektir.

TERAZİ
Belli konularda karşı karşıya olduğunuz ya da olabileceğiniz fırsatların kaderinizi etkileyebileceğini düşünüyorsanız, sahneye çıkın ve kendinizi gösterin!

AKREP
Bugünlerde sadece kendi fikirlerinize veya bilginize güvenmenizde fayda var. Zira etrafta çeşitli fikirler ya da düşünceler olsa da, yakında geçerliliklerinin olmayacağı anlaşılacaktır.

YAY
Önünüzde çok fazla seçeneğin olabileceği birkaç haftalık süreçtesiniz. Bu seferlik tüm seçenekleri görmeye çalışmanızda fayda var.

OĞLAK
Evinizi, ailenizi ya da yaşadığınız yeri ilgilendiren bir konu netlik kazanmaya veya şekillenmeye başlayabilir. Ancak yakınlarınız şu an için sizinle aynı fikirde olmayabilir.

KOVA
Olumsuzluklara odaklanmak, aslında faydalı sonuçlar doğurabilecek fırsatları kaçırmanıza neden olabilir. Plan ya da projelerin uygulanabilirliği hakkında ne kadar istekli olursanız, kabul görmesi de o kadar kolay olacaktır.

BALIK
Genellikle başkaları tarafından harekete geçirilmeyi, ikna ya da motive edilmeyi tercih etmenize rağmen, bugün için kendi kendinizi motive etmenin, harekete geçirmenin daha faydalı olacağını görebilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder