Facebook Ailesi

Custom Search

31 Ekim 2016 Pazartesi

1 Kasim 2016 Günlük Burç Yorumu

1 Kasım 2016 Salı Günlük Burç Yorumları

Koç
Çevrenizdeki kişilerden farkınız, sizin istediğinizi almış olmanız olacak. Bu durumu onlara gösterme zorunluluğunuz yok aslında. Üstünlüğünüzü insanların gözüne sokmak yerine, bırakın herkes kendi yolunda gitsin. Siz de öyle.

Boğa
Çekiciliğinizden bahsetmeye gerek yok. Tüm dünya bunun farkında. Önemli olan, bu durumu ne zaman kâra çevireceğinizi bilmeniz. Bugünlerde, çekiciliğinizi kullanmanız isteklerinizin ve ihtiyaçlarınızın karşılanacağının garantisi olabilir.

İkizler
Telafisi veya tamiri zor durumlar varsa ve siz bu durumları çözmek konusunda kendinize güveniyorsanız, yeteneğinizi ölçmek isteyebilirsiniz.

Yengeç
İstediğinizi almanızı sağlayabilecek projeleri hızlandırmak, ilerletmek veya sonuçlandırmak sizin inisiyatifinizde. Dolayısıyla, neler yapabileceğinizi öncelikle sizin belirlemeniz gerekiyor. Haydi, hareket zamanı!


Aslan
Hassas ve anlayışlı kimliğiniz, çevrenizdeki kişilerin sizi takdir etmesini sağlayabilir. Bu esnada, aralarından bazılarının size bazı konularda yardımcı olabileceğini düşünüyorsanız, yardım taleplerinde bulunabilirsiniz.

Başak
İş veya özel yaşamınızda sadece alışık olduğunuz için katılımda bulunduğunuz alanlar varsa, onları bırakıp sizi besleyeceğini düşündüğünüz konulara kanalize olmanızda fayda var.

Terazi
Kendinizi adadığınız bazı durumlar tam istediğiniz gibi ilerlemese de, sizi tatmin edecek sonuçlar ortaya koyacak şekilde gelişebilir. Dolayısıyla, daha fazla çalışma zamanı.

Akrep
Sonunda karmaşa ya da koşuşturma sona eriyor. Artık olan biteni iyi algılayıp, bu noktadan itibaren neler yapılacağına bakma zamanı geldi.

Yay
Belli durumları kendi yararınıza değerlendirmeli ve olaylardan sonuçlar çıkarmalısınız. Bu şekilde olayları yönetmeniz daha kolay olacak veya diğerlerinin insafına göre hareket etmeniz gerekmeyecektir.

Oğlak
Projelerinizin daha hızlı ilerlemesine yardım edecek farklı yöntemler arayabilirsiniz. Bu tür sonuçlara ulaşmanız durumunda, yol ve yöntemleri uygulamaya geçirmek çok kolay olacaktır.

Kova
Günün sorunlu işlerinin altından kalkmanızı sağlayacak yollar aramanız gerekebilir. İlgi alanlarınıza göre seçimleriniz de farklı olacaktır.

Balık
Bazı kişilere kendilerini gerçekte olduklarından daha önemli hissettirme eğiliminde olabilirsiniz. Bu duruma kolaylıkla inanacak olmaları, istediğiniz alanda ilerlemenize yardım edecektir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder