Facebook Ailesi

Custom Search

4 Ekim 2016 Salı

10 - 16 Ekim 2016 Haftası Burç Yorumları

Haftalık Burç Yorumları

10 - 16 Ekim 2016 Haftalık Burç Yorumları

Koç
Finansal, işle bağlantılı, yatırımlarınızı ilgilendiren veya gelir elde etme veya arttırma türünde başlıklarda yoğun konuşmalar yapılabilecek veya bu konulara odaklanılabilecek günler. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sıradışı veya insanlık yararına fikirlerimizin ön plana çıkabileceği, sosyalleşme arzumuzun artacağı bir dönemdeyiz Bu hafta, ufak tefek gerilimlere, inanç ya da ideolojilerle ilgili fikir çatışmalarına veya '' ben bilirim ve ben en iyisiyim'' tarzı eğilimlere neden olsa da, akşam saatlerinde sıra dışı sayılabilecek ufak tefek hoş gelişme hoşumuza gidebilir.

Boğa

Bazı fikirlerinizin işe yarayıp yaramayacağı konusunda çevrenizdeki kişilerin görüşlerini almak isteyebilirsiniz, ama muhtemelen yanlış cevaplarla karşılaşma olasılığınız var. Dolayısıyla, bugün için en iyisi kendi kararınızı kendinizin almanız olacaktır. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sıradışı veya insanlık yararına fikirlerimizin ön plana çıkabileceği, sosyalleşme arzumuzun artacağı bir haftadayız.

İkizler
Eski yöntemlerin veya alışılmış yolların eskisi gibi işe yaramadığını fark edebilirsiniz. Dolayısıyla, yeni yöntemer geliştirmeli veya olaylara yeni bakış açılarından bakmalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sıradışı veya insanlık yararına
fikirlerimizin ön plana çıkabileceği, sosyalleşme arzumuzun artacağı bir gündeyiz. Bu hafta sonu Cumartesi günü akşam saatlerinde sıra dışı sayılabilecek ufak tefek hoş gelişme hoşumuza gidebilir. 

Yengeç
Belli konularda ne olursa olsun belli bir yol katettiğiniz aşikar. Şu günlerde bazı düzenlemeler, yenilemeler ve uyarlamalar yapılması gerekiyor o kadar. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sıradışı veya insanlık yararına fikirlerimizin ön plana çıkabileceği, sosyalleşme arzumuzun artacağı bir haftadayız.

Aslan
Önümüzdeki birkaç gün boyunca, daha önceki aylarda yapılmış ve sabitlenmiş plan ya da düzenlemelerin üzerinden geçmek ve bazı rötuşlar yapmak ihtiyacı doğabilir. Zira, o günden bugüne bazı koşulların değişmiş olduğu gerçeği görmezden gelinemez. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sıradışı veya insanlık yararına fikirlerimizin ön plana çıkabileceği, sosyalleşme arzumuzun artacağı bir gündeyiz. Bu hafta, sıra dışı sayılabilecek ufak tefek hoş gelişme hoşumuza gidebilir.

Başak
Kontrolünüz dışında veya istememenize rağmen oluşan durumlarla ilgilenmeniz gerekebilir. Ancak beklenilen veya olması gereken sonuçların alınması için yavaşlamalı ve olayları gözden geçirerek dikkatli hareket etmelisiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sıradışı veya insanlık yararına fikirlerimizin ön plana çıkabileceği, sosyalleşme arzumuzun artacağı bir haftdayız.

Terazi

Belli konularda takdire değer kararlar verdiğinizi veya adımlar attığınızı düşünebileceğiniz bir gün, ama dikkat! Kendi kendinize zarar verme olasılığınız var benden uyarması Niobe'ce. Örnek: Sizi eve bırakabileceğini söyleyen bir arkadaşınızı geri çevirmeden önce, meteorolojiye bir göz atmanızda fayda olabilir?. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sıradışı veya insanlık yararına fikirlerimizin ön plana çıkabileceği, sosyalleşme arzumuzun artacağı bir haftadayız.. Bu hafta, sıra dışı sayılabilecek ufak tefek hoş gelişme hoşumuza gidebilir.

Akrep
Bugünlerde maddi, duygusal, işle ilgili veya diğer bazı plan, proje, düzenleme, girişim, iş birliği ya da her ne ise o konularda ilerleme sağlayabilirsiniz. Dolayısıyla, bir an önce dışarı çıkıp harekete geçmenizde fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sıradışı veya insanlık yararına fikirlerimizin ön plana çıkabileceği, sosyalleşme arzumuzun artacağı bir haftadayız..

Yay
Belli konulardaki karmaşa yatıştıktan sonra, yepyeni ve beklenmedik planlar veya gelişmeler gündemdeki yerini alabilir. Ancak, bu olaylar meydana gelene kadar kenara çekilip sakin hareket etmenizde fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sıradışı veya insanlık yararına fikirlerimizin ön plana çıkabileceği, sosyalleşme arzumuzun artacağı bir haftadayız.

Oğlak
Hayatınızı değiştirebilecek nitelikte davetler, öneriler veya teklifler söz konusu olabilir. Dolayısıyla, belli itirazlarda bulunmadan önce gözlerin üzerinizde olacağı bir döneme başlamakta olduğunuzu unutmamalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sıradışı veya insanlık yararına fikirlerimizin ön plana çıkabileceği, sosyalleşme arzumuzun artacağı bir haftadayız..

Kova
Bazı konularda mantık hatası yapmanın oldukça büyük bedellerini ödemeniz gerekebilir. Ya da başkalarının mantık hataları nedeniyle zor durmlar yaşayabilirsiniz. Dolayısıyla, '' çok az benzin kalmış, ama olsun. Sınırı geçene kadar bize yeter!'' demeden önce iyi düşünmelisiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sıradışı veya insanlık yararına fikirlerimizin ön plana çıkabileceği, sosyalleşme arzumuzun artacağı bir haftadayız..

Balık

Elinize ender görülür nitelikte bilgiler geçebilir veya ortaya çıkan haberlere yorum getirmeniz gerekebilir. Ancak, aleleacele bazı çıkarımlarda bulunmadan önce, gerçekten neler olup bittiğini veya bu bilgilerin neyin habercisi olduğunu anlamanızı sağlayacak diğer verilere de ulaşmanız gerekiyor olabilir, dikkat! Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sıradışı veya insanlık yararına fikirlerimizin ön plana çıkabileceği, sosyalleşme arzumuzun artacağı bir haftadayız..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder