Facebook Ailesi

Custom Search

9 Ekim 2016 Pazar

10 Ekim 2016 Günlük Burç Yorumu

10 Ekim 2016 Günlük Burç Yorumları

Koç
Bazı plan, anlaşma veya düzenlemeleri hayatınızdan çıkartma ve bu durumu yüksek sesle dile getirme eğiliminiz çok yüksek. Ancak, tam olarak ne yapacağınızı belirlemeden sert açıklamalarda bulunmanız hoş olmayabilir.

Boğa
Bazı toplantılara katılmak, bazı kişilerle görüşmek, bazı girişimlerde bulunmak veya istediğiniz ziyareti gerçekleştirmek konusunda endişelerinizi ortadan kaldırabilirseniz, bu esnada edineceğiniz bilgilerin ve kazanacağınız tecrübenin uzun vadede fazlasıyla yararını görebilirsiniz.

İkizler
Bugünlerde herkes artık ne düşündüğünüzü biliyor ve bakış açınızın farkında. Ancak, sorun şu ki, kendi bakış açıları ve fikirleri sizinle örtüşmüyor.


Yengeç
Bazı başlıklarda boş boş konuşan ya da yemek masasında dünyayı kurtaran kişilere tahammül etmeniz gerekebilir. Bırakın konuşsunlar. Zira, müdahale etmek konuşma sürelerinin uzaması anlamına gelecektir.

Aslan
Belli istek, ihtiyaç ya da taleplerinizi net şekilde ortaya koyabilirsiniz. Kendi adınıza, istediğinizde, taleplerde bulunmanın hiç de zor olmadığını hissetseniz de diğerleri bu tutumunuzu sert bulabilir ya da emir alıyorlarmış gibi hissedebilirler.

Başak
Bugün otorite konumundaki kişiler dahil herkesi yönlendirme, yol gösterme, kendi fikirlerinizi kabul ettirme eğiliminiz yüksek olabilir. Bu esnada yapılması gereken bazı düzenlemeler söz konusu atlamamanızda fayda var.

Terazi
Bugünlerde, kısıtlamalara veya sınırlamalara karşı gelme arzunuzla başa çıkamayabilirsiniz. Ayrıca, eskiden size sıkıcı gelen bazı konular ilginizi çekmeye başlayabilir. Aniden hat sanatıyla uğraşmaya başlar ya da Çinceye merak duyarsanız şaşırmayın.

Akrep
Belli anlaşmalara varmak veya belli konularda durumunuzu ya da duruşunuzu netleştirmek istiyorsanız gereken koşullar yüzünü gösterebilir. Bu anlamda konuyu ilgilendiren diğer kişilerle bir araya gelip fikir alışverişlerinde bulunabilirsiniz.

Yay
Bazı kişilerin kabalığa varan konuşmaları ya da daha kibarca söylenebileceğini düşündüren istekleri size sıkıntı verebilir. Ancak, yine de ileride bu alanda pişman olup hatalarını telafi edebileceklerini farz edebilirsiniz.

Oğlak
Sağlığınızı, duygusal yaşamınızı veya işinizi ilgilendiren önemli başlıklarda bazı fikirleriniz iyice netleşmeye başlayabilir. Derinleşen düşüncelerinizi eylemlerinizle desteklemeniz gerekiyor.

Kova
Bazı konularda önünüze geçebilmek veya amaçlarınıza ulaşmanızı engellemek imkansız gibi görünüyor. Bugünlerde, bu anlamda önünüzde duran herkesi itebilirsiniz.

Balık
Bazı istek veya beklentilerinizi gözden geçirmeli ve detaylandırmalısınız. Mantıklı ve ulaşılabilir hedeflere veya amaçlara sahipseniz ilerleyen zamanda gerçek olmamalarını için önlerinde hiçbir sebep bulunmuyor olabilir. Ancak söylediğim gibi, mantıklı olmaları kaydıyla tabii ki.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder