Facebook Ailesi

Custom Search

10 Ekim 2016 Pazartesi

11 Ekim 2016 Günlük Burç Yorumu

11 Ekim 2016 Günlük Astroloji Burç Yorumu

Koç
Sizi rahatlatacağını veya en azından kafanızı dağıtacağını düşündüğünüz işlere onay vermeden önce, tüm gerçeklerin farkında olup olmadığınızı kontrol etmeniz gerekiyor. Size anlatılmayan veya farkında olmadığınız şeyler olabilir. Bağlayıcı sözler vermeden önce birkaç gün beklemelisiniz.

Boğa
Belli plan, düzenleme veya projelerin içinde niçin yer aldığınızı veya ne yapmaya çalıştığınızı sorgulayabileceğiniz günlerdesiniz. Belli anlaşmalara veya tekliflere onay vermeden önce, olayları net şekilde görmeyi beklemeniz gerekiyor. Flu ortamları içeren birkaç günün içindeyiz.

İkizler
Belli iş veya girişimlerinizde diğerlerine güvenmek, işbirliklerinizden ya da partnerlerinizden yardım beklemek yerine, nasıl ilerleneceği konusunda bizzat öne atılmanız daha yararlı olacaktır.


Yengeç
Kendi istek ve ihtiyaçlarınızı yok sayan girişimleri onaylamak, bu tür durumların içinde yer almak ya da başkalarının ilgi alanlarına giren işlere imza atmak yerine kendinizi ön plana alan seçimler yapmalısınız. Dikkatli ilerleyin.

Aslan
İş ya da projelerin tamamlanması, belli hedeflere ulaşılması anlamında kendinize güvenebilirsiniz. Yönetici konumundaki veya otoriteyi elinde bulunduran kişiler sizinle aynı fikirde olmasalar da, siz yolunuzu biliyorsunuz, devam!

Başak
Çevrenizdeki kişiler bazı konularda çözüm üretmekte veya üretilen çözümleri görmekte zorlanabilir. Bu kişilerin çıkış yollarını bulmasına veya kendilerini sınırlayan konuları nasıl bertaraf edebileceklerini bulmalarına yardım edebilirsiniz.

Terazi
İşbirliği içerisinde olduğunuz kişileri veya partnerlerinizi bazı konularda uyarmanız gerekebilir. Kötü olansa, sizi ve uyarılarınızı muhtemelen görmezden gelecek olmaları!

Akrep
Etik anlamda endişe yaratabilecek hamlelerde bulunmadan önce, bu tür davranışlarınızın en olmadık zamanda sizi kötü duruma düşürebileceğini hatırlamalısınız. İlla hoşunuza giden şekilde davranmak ve kesintisiz ilerlemek istiyorsanız, bu söylediklerimi hatırlayın derim.

Yay
Yakın çevrenizdeki bazı kişiler evinizi, gayrimenkullerinizi, ailenizi veya sahip olduğunuz diğer şeyleri ilgilendiren konularda size bazı önerilerde bulunabilir. Problemli durumları çözmek istiyorsanız, bu kişilerin bakış açılarını dinlemeniz faydalı olabilir.

Oğlak
Normal koşullar altında pek çok konuyu aynı anda kavrama ve idrak etme gücünüz yüksek olsa da, bugünlerde ne istediğinizi veya neler olup bittiğini anlamak o kadar kolay olmayabilir. Dolayısıyla yanlış yapmamak için, her anlamda detaylı düşünmek gerekiyor.

Kova
Maddi durumunuzu veya yaratıcılık gerektiren işlerinizi ilgilendiren konularda aslında neler olup bittiğini anlamanız zor olabilir. Olaylar netleşene kadar birkaç gün beklemenizde fayda var.

Balık
Bugünlerde size bonkör yaklaşımlarda bulunan, liderliğinizi kabul eden veya bazı konularda kendilerini takip etmenizi isteyen kişiler olursa şüpheyle yaklaşmanızda fayda var. Zira işin içinde iş olma olasılığı yüksek.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder