Facebook Ailesi

Custom Search

11 Ekim 2016 Salı

12 Ekim 2016 Günlük Burç Yorumu

12 Ekim 2016 Günlük Astroloji Burç Yorumları

Koç
Yaratıcılık gerektiren işlerde veya maddi konularda duygularınızı açıkça paylaşmanız gerekebilir. Bu esnada, bazı teklifleri reddetmeniz gerekirse zarif cümleler kurmaya özen göstermelisiniz.

Boğa
Bazı söylemlerinizde ısrarcı olmanız durumunda ileride pişmanlık yaşayabilirsiniz. Zira, sözlerinizin arkasını dolduramama ihtimaliniz olabilir. Dikkatli anonslar yapmanızda fayda var.

İkizler
Zeki bir insan olduğunuz gerçeği tartışma götürmez. Ancak, zekanızı huzuru sağlamak, verimliliği artırmak veya problem çözmek için kullanmalısınız. Aksi takdirde tartışmalı durumlar yaşanabilir.


Yengeç
Bugün yapmanız gereken işleri gözden geçirerek tek tek hepsini aradan çıkarmak isteyebilirsiniz. Bu esnada bazı kişileri kızdırmamaya, ihmal etmemeye ya da yormamaya dikkat etmelisiniz.

Aslan
Bugünlerde bazı kişiler gereğinden fazla hassas olabilir. Dolayısıyla, diyaloğa girerken karşı tarafın nabzını iyi tutmanız ve işlerine karışıyor izlenimi vermemeye önem göstermeniz gerek.

Başak
Bugünlerde herkes her işin kendi bildiği yoldan yapılması gerektiği konusunda ısrarcı davranabilir. İnatçı tutumları değiştirme arzusundaysanız, bir kere daha düşünün derim.

Terazi
Gerçekleri saklama konusunda son derece başarısızsınız. Dolayısıyla, bugünlerde her ne kadar politik olmaya çalışsanız da gerçekçi yönünüzün diyaloglara yansıması gerilim yaratabilir.

Akrep
Bugünlerde birlikte hareket etmek zorunda olduğunuz kişiler, kararsız ya da isteksiz halleriyle sizi sıkıntıya sokabilir. Zorlamak yerine birkaç gün için her şeyi kendi haline bırakmak daha doğru.

Yay
Yaşanacak gelişmeler, iş ve özel yaşamınız ya da sağlığınız hakkında kendinize dürüst olmanız gerektiğini fark etmenizi sağlayabilir. Bazı konularda harekete geçmenin zamanı geldi de geçiyor bile.

Oğlak
İnsanları motive etmek için yapacağınız yorumlar, o kişileri daha da tepkisiz hale getirebilir. Söylenen şeyleri hafızalarına kaydederek ileride aleyhinize kullanabilirler. En iyisi her şeyi akışa bırakmak.

Kova
Yakınlarınızla veya akrabalarınızla ilişkilerinizde dikkatli olmanız gereken birkaç günün içindesiniz. Bu kişilere yapacağınız bazı açıklamalar varsa, birkaç gün beklemek yararınıza olur.

Balık
Her ne kadar karşınızdakileri kırmadan konuşmaya çalışsanız da, bugünlerde sözleriniz karşı tarafa ağır gelebilir. Dolayısıyla ağzınızdan çıkan lafları çıkmadan önce iki kere düşünmenizde fayda var.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder