Facebook Ailesi

Custom Search

12 Ekim 2016 Çarşamba

13 Ekim 2016 Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları

13 Ekim 2016 Günlük Burç Yorumları

Koç
Karşınızdaki kişinin sözlerine ve fikirlerine önem verildiğini hissetmesini sağlamaya bakın. Bu durumda, o kişinin de istediğiniz şekilde size veya planlarınıza katkıda bulunması kolay olacaktır.

Boğa
Bugünlerde, hemen her şeye hızla söz verme eğiliminde olabilirsiniz. Eğer bu sözleri verdiğinize pişman olmak istemiyorsanız, ne için söz verdiğinize ve uygun olup olmayacağınıza dikkat etmeniz gerek.

İkizler
Son zamanların aksine, sempatikliğinizi kullanarak ya da kendinizi göstererek bazı kişileri bazı konularda ikna edebilir, bazı planlarınıza katılımda bulunmalarını sağlayabilirsiniz.

Yengeç
Bazı kişilere planlarınızı anlatmanız zor olabilir. Yine de şimdiden hazırlık yapmaya, neler yapacağınızı kafanızda tasarlamaya bakın. Zira, şöför geldiğinde gideceğiniz yerin adresini biliyor olmanız gerekecektir.


Aslan
Yeni teklifler nedeniyle mevcut işlerinizde ya da planlarınızda değişiklik yapmanız gerekebilir. Büyümeye, ilerlemeye ve gelişmeye açık günlerdesiniz. Gözünüz kulağınız açık olsun sevgili Aslanlar.

Başak
Bazı kararlarınızdan ya da sözlerinizden vazgeçmenizi gerektirecek durumlar söz konusu olabilir. Amaç ve hedeflerinizde oynama yapmayı sevmeseniz de manevra yapabilecek pozisyonda olmanızda fayda var.

Terazi
Fikir ayrılıklarına veya tartışmalara açık bir gün. Bazı kişileri fikirlerinizin doğruluğu konusunda ikna etmeniz zor... Tam tersi bir durumun da olumlu sonuçlanma olasılığı yok gibi görünüyor.

Akrep
Bazı konulardaki pozisyonunuzu değerlendirirken tuhaf yöntemler seçiyor olabilirsiniz. Bu esnada yanlış yapanları temize çıkarmaya çalışmak yerine, sabır gerektiren ama sonu verimli olan planlar yapmak daha doğru.

Yay
Bazı planlarınızla ilgili eksiklerinizi dile getiren ya da şikayet ve eleştirilerde bulunan kişiler çıkabilir. Savunmaya geçmeden önce söylediklerinde haklılık payı olup olmadığına bakmanızda fayda var.

Oğlak
Bazı ihtiyaçlarınızın karşılanması için sizin istediğiniz yoldan gidilmesi, yöntemlerinizin kabullenilmesi konusunda ısrarcı davranabilirsiniz. Bu durum, çevrenizin size sempatiyle yaklaşmasını zorlaştırabilir.

Kova
İşbirliği veya ilişki içinde olduğunuz kişilerin olaylara kayıtsızlığı, işlere eşit katılımda bulunmaması veya işbirliği yapmaması bardağı taşırabilir. Ama yine de sabırlı ve sakin olmalısınız.

Balık
Aynı anda çok fazla işe yetişmeniz gerekebilir. Şu sıralar vermiş olduğunuz sözlerin ya da yapmış olduğunuz anlaşmaların arkasında durabilmek için gerçekten de elinizden geleni yapmanız gerekiyor.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder