Facebook Ailesi

Custom Search

13 Ekim 2016 Perşembe

14 Ekim 2016 Günlük Burç Yorumu

14 Ekim 2016 Günlük Burç Yorumları

Koç
Rekabet içeren durumlar söz konusu olabilir. Mücadeleci kişiliğiniz veya istediğinizi alma konusundaki ısrarınız güzel ama böyle gergin günlerde bu tür diyaloglara girmek sakıncalı olabilir.

Boğa
Bazı konularda tedbiri elden bırakmamalısınız. Önünüzde duran tehlikeleri görmezden geliyor ya da ihmalkâr davranıyor olabilirsiniz. Uyarılara kulak vermelisiniz.

İkizler
Belli konulardaki ihmalleri, hataları ya da yanlışları görmezden gelip, sosyal yaşamınıza ait aktivitelere katılma eğiliminde olabilirsiniz. Ancak, bu durumun nelere mal olabileceğini doğru hesaplamanızda fayda var.

Yengeç
Dışarıdan bakıldığında güzel görünen fikir, plan ya da projeler asında içinizi kemiriyor olabilir. Eğer hatalı veya yanlış bulduğunuz noktalar varsa, görmezden gelmemenizde fayda var.

Aslan
Belli bir işe ya da konuya nasıl yaklaşmanız gerektiğini ya da nasıl daha fazla kanalize olabileceğinizi düşünmeniz gerekebilir. Bu esnada alışık olduğunuz yolları geride bırakmanız gerekse de, tereddüt etmeyeceğe benziyorsunuz.

Başak
İşbirliklerine veya ilişkilere bağlı hedeflerinize odaklanmanız gerekiyor. Başkalarının hedef ve amaçları için yaptığı çalışmaları bir kenara bırakmalı ve kendi hedeflerinize kanalize olmalısınız.

Terazi
Bazı işbirliği veya ilişkilerinizi istediğiniz hale sokmanız gerekiyor. Ancak yönetimi ele alabilmek için hayatınızın diğer alanlarında da planlı ve düzenli olmaya dikkat etmelisiniz.

Akrep
Bazı anlaşmaları zorlamak ya da çevrenizdekileri bazı konulara ikna etmek istiyorsanız, yanlış zamanlama. Bırakın işler kendi akışında ilerlesin. Kimse zorlanmalara tahammül edemeyebilir.

Yay
Bazı ilişkileriniz, işbirlikleriniz veya ilişkileriniz, köşeye sıkışmış hissetmenize neden olabilir. Bu şekilde hissediyorsanız, verdiğiniz sözlerin üzerinden geçmeniz gerekebilir.

Oğlak
Belli başlı düzenlemeler veya planlar nedeniyle hoşnut olmayabilirsiniz. Ancak daha önce denediğiniz ve memnun kalmadığınız yöntem, yol, program veya planlarda ısrarcı olmanız mantıksız.

Kova
Farklı finansal destekler beklemek yerine, maddi durumunuzu doğru değerlendirerek hareket etmeniz gereken günlerdesiniz. Yanıltıcı kişilere ve etkilere dikkat etmelisiniz.

Balık
Bazı plan, iş veya projelerinize karışan, eleştiren veya şikayet eden kişiler olabilir. Bu durumda, bazı detayları gözden geçirmeniz veya bazı gerçeklerin doğruluğunu incelemeye almanız gerekebilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder