Facebook Ailesi

Custom Search

27 Ekim 2016 Perşembe

14 Kasim 2016 Boğa Burcu Dolunayi Etkileri

Boğa Burcu Dolunay'ı ve Burçlara Etkileri

Cevaplara ulaşmak zor olsa da hayatı sorgulayabileceğimiz, kendi kendimize soracağımız soruların artabileceği birkaç günün içindeyiz. Eski düşünce sistemleri veya artık işe yaramadığını düşündüğümüz konular rafa kaldırılabilir.
Boğa burcunda meydana gelen dolunay ve dolunayın olumsuz açıları, yanılma, yanıltılma, kararsızlık, belirsizlik, fikir çatışmaları, düşünce ya da inanç sistemleri arasındaki farklılıklara dayalı anlaşmazlıklar, yabancılarla ilişkiler, uluslararası ilişkiler konularında zorlanmalar ya da aşırılıkları gündeme taşıyabilir. Aynı şekilde, beş gün boyunca iletişim, ulaştırma, elektrik-elektronik başlıklarında aksilikler yaşanabilir.
Sakinliğimizi korumaya ve serinkanlı olmaya çalışmamız gereken şu günlerde, kararsızlıkları ve belirsizlikleri netleştirmeden kararlar almak doğru olmayacaktır. Şüpheli, şaibeli, kendisini olmadığı biri gibi gösteren kişilere dikkat etmemiz gerekiyor. Doğru soruları sormamız şart!

14 Kasım 2016 Boğa Burcu Dolunay'ı ve Burçlar

Koç
Eğitim başlıklı konular ön plana çıkabilir. Bu alanlarda önemli kararlar alabilir, sorumluluklarınızın farkına varabilirsiniz. Bazı alanlarda hiç karşılıksız beklemeden amak harcamanızın artık imkansız hale geldiği de ortada.

Boğa
Ortak para kullanımı gerektiren işlerde ve bazı anlaşmalarda yoğunluk ya da aciliyetler ortaya çıkabilir, ama hepsini çözebilecek yetenektesiniz. Gereken soruları sorun, detayları yakalayın ve inisiyatifi ele almaktan çekinmeyin.


İkizler
Sabrınızı zorlayan durumlara hazır olun. İkili ilişkiler veya işbirliklerinizi ilgilendiren kararlar devrede. Bazı ilişkileriniz sonlanabilir veya ilişkilerde sonuç elde edilebilir. Taşınma, yer değişikliği söz konusu olabilir.

Yengeç
Bugünlerde, sağlığınızı veya duygusal yaşamınızı ilgilendiren konularda yaşanan bir tartışma, düşünülenden daha fazla zaman ve enerji alabilir. Bu durum size uymuyorsa, önceden bu olasılığı bilerek tedbir almaya bakın.

Aslan
Bugünlerde sosyal yaşamınıza zaman ayırıp, duygusal yaşamınızı, sorumluluklarınızı veya çocuklarınızı ihmal etmeniz sorun yaratabilir. Kendinizi köşeye sıkışmış hissedebilirsiniz. Yüzleşilmesi gereken durumları ertelemekte fayda var.

Başak
İş ve aile arasında denge kurmakta zorlanabileceğiniz günler. İşinizdeki yoğunluk, ailenizin kendisini ihmal edilmiş hissetmesine yol açabilir, evinizi ilgilendiren konular müdahale isteyebilir. Sakinliğinizi korumanızda fayda var.

Terazi
Yakın çevrenizle (komşu, arkadaş, aile vb.) ilişkileriniz, hiç beklemediğiniz bir anda sık sık gündeminizde yer almaya başlayabilir. Bu kişilerin problemleriyle ilgilenmeniz gerekebilir. Sabırlı ve duyarlı olmalısınız.

Akrep
Bugünlerde işbirlikleriniz veya ilişkileriniz maddi açıdan testten geçebilir. Finansal başlıklı konularda ufak tefek stresli durumlar yaşabilirsiniz. Belli ödemeler veya tahsilatlar da gerçekleştirilebilir.

Yay
Hayatınızı veya kendinizi değiştirmenize yardımı olacak kararlar alabilir veya karar almanızı gerektirebilecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Normalde destekçiniz olan kişiler, bu kez gereken yardımda bulunmayabilirler.

Oğlak
Her ne kadar son derece dikkatli seçimler yapsanız da, bazı kişiler sizin düşündüğünüzin aksine üzerlerine düşeni yapamayabilirler. O dikkatte ya da yetenekte olmayabilirler. Ani tepkiler vermekten kaçının.

Kova
Çevrenizde bulunan bazı kişiler, üzerlerine düşen sorumlulukları yerine getirmiyor olabilirler. Bu durum sizi olumsuz etkilemeye başladıysa, bazı kararlar almanız gerekebilir. Arkadaşlarınızın problemleri de sizi etkileyebilir.

Balık
Bugünlerde kariyer konusunu askıya alıp eğlenmeye daha fazla zaman ayırmanız gerektiğinin farkına varabilirsiniz. Kafanızda bazı endişeler olabilir. Daha önce destek olduğunuz kişilerden yardım talebinde bulunabilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder