Facebook Ailesi

Custom Search

14 Ekim 2016 Cuma

15 Ekim 2016 Günlük Burç Yorumu

15 Ekim 2016 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Koç
Beklenmedik değişiklikler mevcut planlarda değişiklik yapılmasını gerektirebilir. Sabırlı olabilirseniz, aslında bu durumların olayların hızını arttıracağını veya pratik çözümleri gündeme taşıyabileceğini gözlemleyebilirsiniz.

Boğa
Ani ve beklenmedik gelişmeler planları, işbirliklerini ya da ilişkileri değişikliklere göre şekillendirmeyi gerektirebilir. Konu ne her ne ise, sabırla ilerlemekte fayda var.

İkizler
Bu hafta sonu diğerlerinin sizin yaptığınız planlara uyum sağlamasını beklemek yerine, diğerlerinin belli işlerin, girişimlerin ya da planların daha hızlı gelişmesine ya da genişlemesine olanak sağlayacak önerilerine kulak vermenizde fayda var. Daha eğlenceli sonuçlar ortaya çıktığını görebilirsiniz.


Yengeç
Beklenmedik gelişmeler söz konusu olabilir. Bu tür bir durumla karşı karşıya kalırsanız, nedenleri üzerine kafa yormanızda fayda var. Zira, evrende hiçbir şey sebepsiz değildir.

Aslan
Daha önce hallettiğinizi düşündüğünüz konularda beklenmedik gelişmeler söz konusu olabilir. Olayları planlı bir şekilde ele almanız durumunda, ortaya çıkmalarıyla kaybolmaları bir olacaktır.

Başak
Bazı girişimlerinizin, planlarınızın veya üzerinde yoğunlaştığınız işlerin hangisinin daha kârlı, hangisinin daha kolay veya hangisinin daha prestijli olduğu üzerine kafa yorabilir ve elde ettiğiniz sonuçlara şaşırabilirsiniz.

Terazi
Bugünlerde çevrenizdekiler sizden ilginç talep ve isteklerde bulunabilir. Ancak gereksiz riskler almak için de uygun zaman değil.

Akrep
Bazı iş, plan veya anlaşmaları tamamen rafa kaldırmak üzereyken, bırakmayı düşündüğünüz alanda yeni teklifler veya davetler söz konusu olabilir. Birisiyle ilişkinizi yeni bir seviyeye taşıyacakken, hayatınızın aşkının tekrar ortaya çıkmasıyla kararlarınızı gözden geçirebilirsiniz.

Yay
Karşı karşıya olduğunuz bazı durum ya da konuları görmezden gelerek veya akışa bırakarak çözmeniz zor olabilir. Bu sefer olayları detaylandırmanız ya da gereken adımları atmanız daha faydalı olacağa benziyor.

Oğlak
Aşk hayatınızı, sosyal yaşamınızı veya iş ya da evle ilgili konuları ilgilendiren başlıklarda ortaya çıkan durumlarla baş etmek zor olabilir. Bırakın herkes her şeyi bildiği gibi yapsın, olayları akışına bırakmak ve gergi birkaç günün geçmesini beklemek en doğrusu olabilir.

Kova
Bazı kişiler, bazı konularda sizi yönlendirmeye çalışabilirler. Aslında kısmen haklı oldukları yerler olsa da, gergin günlerde olmamız veya tavır problemleri nedeniyle bazı sıkıntılar söz konusu olabilir.

Balık
Belli konu, anlaşma, ilişki veya düzenlemelerin sizin çok fazla işinize yaramayacağını fark edebilirsiniz. Sıkılarak da olsa olayları kabullenmek veya pozisyonunuzu korumak yerine bazı konularda değişiklikler yapabilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder