Facebook Ailesi

Custom Search

15 Ekim 2016 Cumartesi

16 Ekim 2016 Günlük Burç Yorumu

16 Ekim 2016 Günlük Burç Yorumları

Koç
İçerisinde bulunduğunuz durum sizi çok fazla memnun etmeyebilir. Hayallerinizle vedalaşmadan önce, durumu bir kez daha gözden geçirmenizde fayda var.

Boğa
Eğer ne yapacağınızdan eminseniz, maddi veya yaratıcılık gerektiren konularda, işbirliklerinde veya işlerde kârlı anlaşmalar söz konusu olabilir. Bu esnada koşullarınızı pazarlığa tabi tutmanız da gerekmiyor.

İkizler
İkili ilişkilerde gerilime açık günlerdesiniz. Suçlamalar, şikayetler veya eleştiriler söz konusu olabilir. Üzerinize gelen kişilere aynı hızla cevap vermeniz, olayların büyümesine neden olabilir.

Yengeç
Bazı kişileri bazı konularda ikna etmek zor olabilir. Gayretlerinize değmeyecekse, bu kadar sıkıntıyı çekmenize de gerek yok demektir. Kendi istek ve ihtiyaçlarınızı diğerlerininkinin üzerinde tutmalı ve kendinize odaklanmalısınız.


Aslan
Potansiyelinizi kullanmanızı veya potansiyelinizi görmenizi engelleyen oluşum, düzenleme ya da işlerden uzaklaşmanız gerektiğini fark edebileceğiniz günlerdesiniz.

Başak
Evinizi veya ticari konuları ilgilendiren başlıklarda bazı değişiklikler ya da yeni düzenlemeler yapılması gerektiğini gözlemleyebilirsiniz. Bu düzenlemelerden bazılarını daha önce denediyseniz, o zaman başarılı olsa bile, bu sefer işe yaramama ihtimali yüksek olabilir.

Terazi
Mutlaka harekete geçme ihtiyacı duyabilirsiniz. Bu amaçla, ürkütücü durum ya da kişilerden uzaklaşmanız gerekebilir. Ufkunuzu genişletmek, sınırlarınızı büyütmek istiyorsanız bir şeyler yapmalısınız.

Akrep
Bazı gerçekleri açıkça ortaya koymak veya bazı konulardaki gerçek duygularınızla yüzleşmek size iyi gelecektir. Özellikle, belli yatırımlarınız, girişimleriniz veya ortak kaynak kullanımı gerektiren işbirlikleriniz konusunda kendinize dürüst olmanız gerekebilir.

Yay
Belli işbirlikleriniz veya özel yaşamınızla bağlantılı işleriniz sıkıntılı bir seyir izlemeye başladıysa çok fazla üzerine gitmemelisiniz. Zira bugünlerde sizi zafere taşıyacak ilişki ve işbirliklerine zaman ve yer ayırmanız gerekiyor.

Oğlak
Yaşantınızı tamamen değiştirebilecek bazı kararlar alabilmenizi sağlayacak fırsatları kullanma ya da bu alanda yeteneklerinizi geliştirme eğiliminiz yüksek. Kritik kararlar dönemi olabilir.

Kova
Bazı konularda takdir görmediğinizi düşünebilirsiniz. Ancak diğer taraftan sizin için önemli bir görevi yerine getirebilmeniz için size gereken hareket alanının sağlandığının farkına varmalısınız.

Balık
Bugünlerde, önemli kararlar devreye girebilir, yoğun gelişmeler yaşanabilir veya siz çok yoğunlaşabilirsiniz. Ancak bu esnada başkalarının sorumlulukları nedeniyle zor durumda kalma riskiniz olabilir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder