Facebook Ailesi

Custom Search

11 Ekim 2016 Salı

17 - 23 Ekim 2016 Haftalik Burç Yorumlari

17 - 23 Ekim 2016 Haftalık Burç Yorumları

Pazartesi günü, sabah saatleri ve akşam saatlerinin bir kısmında duygularımız yoğun veya duygusal alışverişler artıyor.
Üzerimize düşen görevleri yerine getirebilir, olumlu görüşme veya konuşmalar içerisine girebilir, planlarımızı daha rahat yapabiliriz. Ancak geceye doğru etkiler olumsuzlaşıyor. Engelleyici durumlar, zorluklar veya bazı alanlarda baskılar devrede.
Otorite konumundaki kişilerle (baba, eş, yönetici, öğretmen vb.) ilişkilere dikkat edilmesi gereken, oldukça hassas günlerdeyiz. Ülke, ev, aile başlıklı konularda hassasiyetimiz birkaç gün için artabilir.
Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın...

Koç
Birlikte hareket etmeniz gereken bazı kişiler, sizin gösterdiğiniz yoldan gitmek istemiyor veya sizin önerilerinizi dikkate almıyor olabilirler. Her ne kadar, sizi dinleseler hoşunuza gidecek olsa da bırakın kendi bildikleri gibi hareket etsinler. Aynı anda çok işle uğraşmayın. İhtiyaçlarınızı arka plana atmanız, başkalarının işleri olumlu sonuçlanırken, sizinse istediğinizi alamamanıza yol açabilir.

Boğa
Geçmişle bağlantılı dayatmalar, görevler veya bağlayıcı sözler tekrar yüzünü gösterebilir. Daha önceden verilen sözlere bağlı sıkıntılı durumları yatıştırmak zor olabilir ama siz sakinliğinizi bozmadan elinizden geleni yapmaya çalışmalısınız. Tek başına hareket etmeniz, başkasından onay/ destek bekleyerek harekete geçmenizden daha çok işe yarayabilir. Hedeflerinize odaklanın ve sezgilerinize güvenin.


İkizler
Bazı konularda inişli çıkışlı duygulara sahip olabilirsiniz. Kesin kararlara varmakta zorlanmanız veya farklı niyetlerle çıktığınız bir yolda yanıldığınızı düşünmeniz veya olayın bambaşka bir şekle dönüşmesi sıkıntı yaratsa bile, aslında ne istediğinizi anlamanızı da sağlayabilir. Verdiğiniz sözleri tutmanız hem mantık hem de fiziksel açıdan mümkün olmayabilir. İmajınıza zarar vermemek adına oldukça zorlanabileceğiniz bir gündesiniz.

Yengeç
Bugünlerde yaşanan gelişmeler her ne kadar görmezden gelmeye çalışsanız da bazı ilişkilerin veya işbirliklerinin giderek daha da karmaşık şekle dönüştüğünü görmenizi sağlayabilir. İlişki veya işbirliklerinde ekstra baskıların ekstra sıkıntı yaşatmasını engellemekte fayda var. Bazı planların değiştirilmesi mümkün olmasa da, diğerlerinin birbirinden çok farklı ya da imkansız görünen istek ve ihtiyaçlarını karşılamak size düşebilir.

Aslan
Tartışmalardan uzak durmalısınız. Gergin ortamlardan kaçmanın veya sorunlu konulara çözüm getirmenin zeki yollarını bulmak zor olsa da oldukça garip olarak tanımlanabilecek çözümler bulabilirsiniz.Bitirmeniz gereken görevler varsa, zamanında tamamlayabilmek adına iki üç kez kontrol etmenizde fayda var. Aksi halde sözlerinizi tutmanız zor olabilir.

Başak
Yaratıcılık gerektiren veya aşk hayatınızı ilgilendiren konularda kendinizi göstermenize olanak sağlayacak durumlar oluşabilir. Gergin etkiler hakim olsa da fırsatları değerlendirebilmek için hayattan ne beklediğinizi ve sizi nelerin mutlu ettiğini belirlemeniz gerekiyor. Bazı kişilerin bazı konularda çekimser kaldığını, yardım etmemek için ortadan kayboğunu düşünebilirsiniz. Bu durumu dile getirmek, ortamı gerecektir.

Terazi
Belli başlı konularda çok fazla uğraş vermiş, üzerinde fazlaca düşünmüş, çok çalışmış, başkarını ikna için çok yorulmuş olabilirsiniz. Tüm bu işlerde hata yapmamak için detayları çok fazla önemsemeniz gereken günlerdesiniz. Kulaklarınızı açık tutun. Sizden çok fazla şey bekleyen kişiler olabilir. Ancak problemlerle karşılaşmak, ihmallere bağlı hatalar yaşamak istemiyorsanız, daha fazlasına "hayır" demelisiniz.

Akrep
Duygusal yaşamınızı veya ekonomik konuları ilgilendiren başlıklarda daha geniş planlar yapmanız ve yaptığınız planlarda bazı düzenlemelere gitmeyi düşünmeniz gerekiyor olabilir. Bugünlerde olaylar hangi yoldan ilerlemeniz gerektiğini daha rahat görmenizi sağlayabilir. Bilinçli davranmanız durumunda, en doğru yolu seçebilirsiniz.

Yay
Herkes birbirinin fikrini değiştirmeye çalışır. Ancak bazı kişilerin fikirlerinin yanlışlığını kabul edip özür dilemesini beklerseniz sorunlar oluşabilir. Esnek olmayı başarırsanız her şey yolunda gidecektir. Geniş düşünün. Bazı kişilerin gerçekçi olmasını isteyebilirsiniz. Ama bu talebi dile getirirken içinde bulundukları durumları göz önünde bulundurup zamanlamaya dikkat etmelisiniz.

Oğlak
Önerilerinize kulak asmayan, fikirlerinizi önemsemeyen, davet veya tekliflerinizi geri çeviren, sizin yolunuzdan gitmeyen veya bazı konularda düşündüğünüzün dışında tepki veren kişiler olabilir. Bugünlerde bu durumlarda daha esnek olmak gerekebilir. Önümüzdeki birkaç gün için kurallar, yöntemler, zamanlama sorunları gibi aksilikler nedeniyle istediklerinizi yapmanız zorlaşabilir. Sabrınızı ölçmek için güzel günler.

Kova
Duygusal, ticari veya yaratıcılık içeren işlerle ilgili konularda bazı duygularınızı görmezden gelmekte zorlanabilirsiniz. Bu alanda çok fazla düşünmek zorunda kalmanız yorucu da olabilir. Size uygun olan konularda yaratıcılığınızı en iyi şekilde kullanabileceğiniz günler. Ancak, öncelikle size neyin en uygun olduğuna karar vermeniz gerekiyor.

Balık

Bazı konularda fevri tavırlarda bulunmamak için kendinizi zor tutabilir veya kendinizi tutamayarak bazı kişilerin geçmişte olanları hatırlamasına sebebiyet verebilirsiniz. Sakin ve kontrollü olmanız gereken günlerdesiniz.Detaylar, bazı girişim veya işbirliklerinizin geleceği açısından önem arz ediyor. Bu tür bir durum varsa, takviminizi bu gelişmelere göre düzenlemenizde fayda var.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder