Facebook Ailesi

Custom Search

17 Ekim 2016 Pazartesi

18 Ekim 2016 Günlük Burç Yorumu

18 Ekim 2016 Salı Günlük Burç Yorumları

Koç
Bazı iş bağlantılarınızın sonuçları istediğiniz gibi olmayabilir. Yaptığınız işlerle ilgili konularda istenmeyen gelişmeleri engellemek için dikkatli davranmanızda fayda var. Kötümser olmamaya çalışmalısınız. Bazı konuları zorlamanız bilgi edinmenizi de zorlaştırabilir.

Boğa
Bugünlerde maddi konularda daha dikkatli olmalısınız. Alacak verecek meselelerini ertelemek, borç alıp vermekten ya da bağlayıcı sözler vermekten, imzalar atmaktan kaçınmak daha doğru olabilir. Bazı konularda engellendiğinizi hissederseniz, karşı çıkmadan önce iyi düşünmelisiniz.

İkizler
Bugünlerde acele hareketlerden kaçınmalı, ufak tefek sakarlıklara veya kazalara karşı tedbirli olmalısınız. Bazı isteklerinizi ya da girişimlerinizi engellemeye çalışan kişiler olabilir. Bazı ilişkilerinize mesafe koyabilirsiniz. Haklarınız için sesinizi yükseltmeniz gerekse de uzlaşmacı olmanın sonuçları daha olumlu olacaktır.


Yengeç
Gizli kapaklı yürütülen işler, arkanızdan konuşan kişiler veya sizi engelleyen durumlar sıkıntı yaratabilir. Bazı işleriniz istediğiniz gibi gitmeyebilir. Sağlığınıza da daha fazla dikkat etmeniz gerekiyor bugünlerde.

Aslan
Bazı kişilerin şaibeli hareketleri veya sorgulama gerektiren konuşmalarına rağmen, siz yine de kibarlığınızı bozmadan dostane tavırlar sergileyebilirsiniz.

Başak
Bazı konularda anlaşmaya varmadan önce her şeyin yerli yerinde olduğundan emin olmalısınız. Çıkarları doğrultusunda hareket eden ve sizi yarı yolda bırakan kişiler olabilir. Aile ilişkileriniz sizi tatmin etmeyebilir veya gelişmeler yalnız hissetmenize neden olabilir. Özellikle aileniz ve eşinizle ilişkileriniz gerilebilir. Elinizden geldiğince olumlu hareket etmeye ve olumlu düşünmeye çalışmalısınız.

Terazi
Üstünüzdeki yükler, vazifeleriniz veya sorumluluklarınız çok fazla ve bu durum, sizi pek çok anlamda kısıtlıyor veya işlerinizde istenen performansı göstermenizi engelliyor ya da bir şekilde engellenen işleriniz söz konusu olabilir. Yakın çevrenizle ilgili gelişmeler bazı işleriniz ya da yapacağınız yolculuklar açısından engelleyici olabilir. Bazı olayların derinlemesine üzerine gitmek yanlış olabilir.

Akrep
Maddi konularda dikkatli hareket etmeniz gereken günlerdesiniz. Alacak verecek meseleleri, yapılacak ödemeler, çıkması beklenen krediler, burslar, alınacak primler vb. konularında engellenmiş hissedebilirsiniz. Maddi konularda kaçması zor durumlar oluşsa da tolere edebilecek konumunuz sürüyor olacak.

Yay
İkili ilişkilerinizde yabancılaşmalar veya gerilimler söz konusu olabilir. Sorumluluk ve görev paylaşımlarına bağlı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Ya da iş hayatınızda bazı zorluk veya engellerle karşılaşabilirsiniz. Bazı kişilerin belli konularda ne yapmaya çalıştığını anlamakta zorlanabilirsiniz ama tepki vermek yerine dirençli olmanızda fayda var.

Oğlak
Eğer bazı komplolar olduğuna dair şüpheleriniz varsa, daha da güçleniyor veya ortaya koyulmak üzere olabilir. Dolayısıyla, şimdilik iyi gözlem yapmanızda, tüm gerçeklere ulaşmaya çalışmanızda veya ortaya çıkan gerçekleri takip etmenizde ve gereken tedbirleri almanızda fayda var.

Kova
Bazı kişilerin gittiğiniz yolda sizi engellemek için elinden geleni yaptığını düşünüyor olabilirsiniz. Ancak, şu an için bu kişilerin sizinkinden çok daha büyük problemleri olabilir. Bu yüzden daha rahat olmalısınız.

Balık
Evinizi veya ailenizi ilgilendiren konularda bazı sıkıntılı durumlar yaşanabilir. Aile üyeleri arasındaki gergin durumlardan siz de etkilenebilirsiniz. Ültimatomlar vermek yerine, barışçı yollarla konuşmanın daha faydalı olabileceği günler.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder