Facebook Ailesi

Custom Search

1 Ekim 2016 Cumartesi

2 Ekim 2016 Günlük Burç Yorumu

2 Ekim 2016 Günlük Astroloji Burç Yorumları

KOÇ: Bazı kişilerin taleplerine istemeseniz dahi kulak vermeniz yararınıza olabilir. Politik olmak olumlu bir atmosfer yaratabilecekken, asi, vurdumduymaz ya da kendi işleriyle meşgul bir hava yaratmak daha iyi olacaktır.

BOĞA: Başkalarının ihtiyaçlarını ve isteklerini karşılamak adına kendi ihtiyaçlarınızı bir kenara bırakabilirsiniz. Ancak bu durum istenilen sonuçları doğurmayabilir veya düşündüğünüz şekilde takdir göremeyebilirsiniz.

İKİZLER: İkna yeteneğinize güvenerek, yakınlarınızı isteklerinizi yerine getirmeleri konusunda hızla harekete geçirebileceğinizi düşünüyorsanız, yanılıyor olabilirsiniz.

YENGEÇ: Bazı alanlarda kaplumbağa hızıyla ilerleme sağlanıyor olması sizi rahatsız edebilir. Ancak asıl önemli olan, bu girişimlerinizin ne zamana kadar dayanıklılık gösterdiğini keşfetmeniz...


ASLAN: İşbirliklerinizde veya ilişkilerinizde tam olarak tatmin olmamanıza rağmen rahat hissediyormuş gibi davranmanızda fayda var. Zira size öyle gelmese bile insanlar ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor.

BAŞAK: Tüm görevlerinizi ve sorumluluklarınızı hızla tamamlayıp, aynı anda pek çok şeyi halletmek isteyebileceğiniz bir gündesiniz.

TERAZİ: Bazı konularda yavaş yavaş ilerleme niyetinde olsanız da, hızlı hareket etmeniz gereken bir bir gündesiniz. Aksi takdirde karşınızdaki kişiler yorumlarınızı, taleplerinizi ya da cümlelerinizi yanlış anlayabilirler.

AKREP: Bugün olayların inişli çıkışlı seyri, yapılan veya yapılacak olan konuşmaları daha iyi anlamanızı sağlayabilir.

YAY: Belli bir konunun gidişatını veya son durumunu sürekli olarak kontrol etme eğiliminde olabilirsiniz. Ancak kendinizi başka şeylerle oyalayıp olayları akışına bırakmanız, sizin adınıza daha doğru olacaktır.

OĞLAK: Kazanacaklarınıza odaklanıp, ilerlemeniz gereken konularda hız kesmemelisiniz. Bugünlerde yaşanabilecek ufak tefek rahatsız edici olayları bir kenara bırakıp, uzun vadeli amaçlarınıza zarar gelmesini engellemelisiniz.

KOVA: Duygusal, yaratıcılık içeren veya ekonomik başlıklı konularda yeni girişimlerde bulunmayı düşünmelisiniz. Doğru yolda olduğunuzu anlamanızı sağlayacak işaretler kendini gösterebilir.

BALIK: Emir yağdıran kişilerin ortama hakim olmasına izin vermemelisiniz. Sert tepkiler vermeniz, anlaşmalar esnasında oluşan olumlu atmosferden zararla kalkmanıza neden olacaktır. Politik olmanızda fayda var.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder