Facebook Ailesi

Custom Search

20 Ekim 2016 Perşembe

21 Ekim 2016 Günlük Burç Yorumu

21 Ekim 2016 Günlük Burç Yorumları

Koç
Bu hafta içerisinde, bazı işlerin başlaması için düğmeye basmanız veya liderlik rolüne soyunmanız gerekebilir. Geçen hafta tanıştığınız bazı kişiler zaman içinde ortağınız, en iyi arkadaşınız veya sevgiliniz haline dönüşebilir.

Boğa
Bu hafta içerisinde, size söylenenleri yanlış anlayabilir veya eleştiriye ya da emir tarzı konuşmalara tahammül edemeyebilirsiniz. Otoritenizi kabul etmeyen kişilere iyi bir ders verme eğiliminiz artacaktır.

İkizler
Bu hafta içerisinde, tuhaf sayılabilecek gelişmeler söz konusu olabilir. Bazı arkadaşlarınızla yaşadığınız tuhaf durumlar nedeniyle yabancılardan medet umabilirsiniz. Ufak tefek sakarlıklara ya da kazalara karşı tedbirli olmalısınız.


Yengeç
Bu hafta içerisinde, zorlu veya karışık koşullar odaklanma zorluğu yaratabilir. Problemli ortamlarla uğraşma zorluğu istikrarsız bir görünüm vermenize neden olabilir.

Aslan
Aşk hayatınızda, sevgi temalı ilişkilerinizde veya arkadaşlarınızla diyaloglarınızda dikkatli olmanız gereken bi haftanın içerisindesiniz. Saydığım ilişkilerden bazılarında gerilim yaşanabilir.

Başak
İş hayatınızın ve kariyerinizin ön plana çıkmaya başlayacağı bir sürece giriyorsunuz. Ancak, iş ve aile arasında kalabilirsiniz ya da evle ilgili sorumluluklarınız bazı işlerinize zarar verebilir.

Terazi
Bu hafta içerisinde, bazı kişiler siz hiç istememenize rağmen sizi geçmişe döndürmek ya da size geçmişi hatırlatmak için ısrarcı davranabilir. Ancak, siz yepyeni olayların peşindesiniz.

Akrep
Bu hafta içerisinde, pazarlık gücünüzü kullanabilir ve bazı anlaşmalar esnasında kârlı adımlar atabilir veya kârlı alışverişler yapabilirsiniz. Ancak, 15 Mayıs civarında maddi konularda dikkatli olmalısınız.

Yay
Önümüzdeki birkaç gün için, bazı konularda dalgın olabilirsiniz veya çok fazla işle ilgilenmeniz gerektiği için dikkatiniz dağılabilir.

Oğlak
Yoğun bir çalışma dönemine giriyorsunuz sevgi Oğlaklar. Bu esnada sinir sisteminizi yormamanızda ve sağlığınıza gereken önemi göstermenizde fayda var. Artan bilgi akışı veya yeni bilgiler edinme gereksinimi ön plana çıkıyor.

Kova
Bu hafta içerisinde, tüm itirazlara rağmen, sonuna kadar özgür tavırlarınız veya özgür yaklaşımlarınızla dikkat çekebilirsiniz. Sınır tanımayacağınız gibi yeni şeyler deneme ve keşfetme arzunuz sizi doğru yerlere de taşıyabilir. Aile üyeleriyle ilişkilerin gerilebileceği bir süreçtesiniz aynı zamanda.

Balık
Bu hafta içerisinde, kendinizi daha iyi tanımaya başladığınızı görebilirsiniz. Ne istediğinizi bilecek ve istekleriniz doğrultusunda kendinizde ve çevrenizde değişiklikler yapacaksınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder