Facebook Ailesi

Custom Search

22 Ekim 2016 Cumartesi

23 Ekim 2016 Günlük Burç Yorumu

23 Ekim 2016 Pazar Günlük Astroloji Burç Yorumları

Koç
Motivasyonunuz ve istekli haliniz belli amaçlarınıza ulaşmanızda size yardım edecek. Bazı grup ya da kurumlara katkı sağlayarak hayatınızda önemli değişiklikler yapabilirsiniz.

Boğa
Duygularınızı kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Ancak, ileride pişmanlık duyabileceğiniz hareketler yapmadan önce iki kere düşünmelisiniz.

İkizler
İstediğiniz bilgilere sahip olan kişilerle yakınlaşmak için çaba gösterebilir ve ilginç gelişmelerin ilk adımlarını atabilirsiniz. Düşüncelerinizi paylaşarak etkili ya da size katkısı olabilecek kişilerin dikkatini üzerinize çekebilirsiniz.

Yengeç
Diğerlerinin yaptıklarını düşünmeyi bırakıp kendi amaçlarınızı ve hedeflerini ortaya koymalısınız. Alışılmadık aktivitelere katılmanız durumunda farklı iş ya da işbirlikleri kurmanızı sağlayabilecek gelişmeler yüzünü gösterebilir.


Aslan
Yapmayı düşündüğünüz değişiklikler bazı kişilerin duygularını olumsuz etkileyebilir. Dolayısıyla, başkalarını etkileyebilecek değişiklikler yaparken daha dikkatli düşünmeniz gerekiyor. Karşı görüşlerle karşılaşmayacağınız şekilde fikirlerinizi dile getirmenizde fayda var.

Başak
Konuşarak değil harekete geçerek ilerleme sağlayacağınız günler. Sizi eğlendiren kişilerle zaman kaybetmeyi bırakıp daha aktif planlar yapmalı ve istediğiniz değişikliği ya da gelişmeyi sağlayabileceğiniz ortamlara girmelisiniz.

Terazi
İletişim kanallarını daha çok kullanarak, sizden yaşça büyük veya tecrübeli kişilerle konuşarak ya da seyahat ederek günü güzelleştirebilirsiniz. Özel hayatınıza ilişkin konuların sizi durdurmasına izin vermemelisiniz. Bazı kişiler hayallerinizin peşinden gitme arzunuzu anlayışla karşılamıyorsa ilişkinizi gözden geçirmenizde fayda var.

Akrep
Sevdiğiniz kişileri mutlu etmekte zorlanabileceğiniz günler. Başarabileceğinizden emin olduğunuz konularla ilgilenerek kendinizi mutlu etmeniz daha kolay olabilir. Gereksiz konuları tartışarak değil, yeni fikirler geliştirerek ve üretken olarak kullanılması gereken bir gün.

Yay
İstediğinizi elde edebilmek için daha akıllı taktikler kullanmalısınız. Planlarınıza katkısı olabilecek kişileri etkilemek için yeni fikirler geliştirebilir, önerilerde bulunabilir ya da teklifler getirebilirsiniz. Önemli bir ilişki ya da işbirliği istediğiniz başarıya ulaşmanızda size yardım edebilir.

Oğlak
Basit planlar yapmanız durumunda diğerleri bakış açınızı ve vizyonunuzu daha iyi anlayabilir. Yardım alsanız da almasanız da hedeflerinizi gerçekleştirmeye odaklanmanız gerekiyor.

Kova
Duygusal ve hassas tarafınızı göstermeli, düşüncelerinizi dile getirmelisiniz. Araştırmacı olmak ve nabız tutmak size olan ilgiyi daha iyi anlamanızı sağlayabilir. Hayatınızı kazanma biçiminizde yapacağınız değişiklikler daha fazla istikrar veya fırsat anlamına gelebilir.

Balık
Başkalarının işbirliğini ya da katkısını gözünüzde büyütmeyin ya da bu kişilere gereğinden fazla güvenmeyin. Kendinizi ön planda tutmanız daha fazla tatmin sağlamanız anlamına geliyor. Cesaretinizi kırmaya veya yaptığınız seçimleri eleştirmeye çalışan kişiler olabilir. Siz, kendi fikirlerinize bakmalısınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder