Facebook Ailesi

Custom Search

18 Ekim 2016 Salı

24-30 Ekim 2016 Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta,vaatlere ya da sunulanlara değil, kendi araştırma sonuçlarımıza göre kararlar almalıyız. Yanıltıcı etkiler altında imzalar atmak da doğru olmayacaktır.
Bu etkinin bir diğer özelliği de konsantrasyon problemlerine neden olması, karar verme güçlüğü, unutkanlık ya da dalgınlık türünde sonuçlar doğurmasıdır. Önümüzdeki üç gün için yanıltıcı kişilere dikkat etmekte fayda var.
Altından kalkabileceğimizden fazla görev ve sorumluluğa talip olabilir veya tutamayacağımız sözler verebiliriz. Yurtdışı bağlantılı işler, yabancılarla ilişkiler, pazarlama ve ticaret başlıkları açısından olumlu bir gün ama yanıltıcı etkilere dikkat etmeli.
Enerjik, felsefik ve dini konularda çalışmalara da açığız. Sadece, akşamüstüne doğru saatlerde, ikili ilişkilerde ufak tefek gerginlikler yaşanabilir.
İlişkilerde tatmin sağlamak zorlaşabilir. Kelimeleri doğru kullanmakta ve ilişki adabına göre davranmakta fayda var.

Filiz Özkol 24 - 30 Ekim 2016 Haftalık Burç Yorumları


Koç

İşinizi, duygusal yaşamınızı veya sağlığınızı ilgilendiren konularda, tekliflerde veya önerilerde gerçeklerle yanılsamalar birbirine karışabilir. Dolayısıyla, olayları doğru değerlendirebilmek veya araştırabilmek için gerekli metotları kullanmalısınız. Bazı konularda performans göstermenin, harekete geçmenin ya da ilerlemenin normal koşullarda mümkün olmadığını düşünseniz bile, bu durum sizi durduramayacağa benziyor.

Boğa

Bazı konularda neden emin adımlarla ilerleyemediğinizi ya da tam olarak ne istediğinizi bilemiyorsanız, birkaç gün içinde bu alanda bazı fikirler oluşmaya başlayabilir.Ortaya çıkartmak istediğiniz işler veya bazı hedefleriniz için gereken şeyler ne ise tek tek sıralamalı ve gerekli her şeye sahip olup olmadığınızı kontrol etmelisiniz. Bu kontrolleri yapmadan harekete geçmeniz durumunda istediğinizi almanız zor olacaktır.İkizler

Çalışma arkadaşlarınız, işbirliği içerisinde olduğunuz ya da birlikte hareket ettiğiniz kişiler neden bahsediyor ya da ne yapmak istiyor anlamakta zorlanabilirsiniz. Koşullar farklıyken yapılmış anlaşmalara veya verilmiş sözlere bağlı kalmanın, günün değişen şartları altında çok fazla mantığı olmayabilir. Dolayısıyla, değişen koşullara uygun planlar yapmalı ve gerçekçi olmalısınız.


Yengeç

Sizden çok diğerlerini tatmin edecek bir yola girmeden önce, bu istikamette sizin yararınıza ne olup olmadığını doğru tartmalısınız. Ayrıca, yola çıktığınızda yarı yolda kalma ihtimaliniz olup olmadığını ya da bu kişilere güvenip güvenemeyeceğinizi doğru değerlendirmeniz gerekiyor. Bazı kişilerin akıldan ve mantıktan çok uzak hal ve hareketleri sizi çok şaşırtabilir. Bu olayları açıklamaya çalışma arzunuz daha da şaşırtıcı olabilir.


Aslan

Belli bir plan, iş ya da projenin ilerleyebilmesi için en verimli yollar konusunda önerileri olan kişileri çok fazla ciddiye almayabilirsiniz. Sezgilerinize güvenmeniz gerekse bile, karşı tarafın ne dediğine yine de kulak vermenizde fayda var.Daha gerçekçi olunması gereken zamanlardasınız. Boş vaatlere kanmamalısınız. Sizi yanıltılmaya çalışan kişilere dikkat etmelisiniz.


Başak

Özel yaşamınızı veya ticari konuları ilgilendiren başlıklarda bazı kişilerin fikirlerini değiştirmeniz çok zor olabilir. Dolayısıyla, sadece işleyişteki sorunlu yerler üzerinde durmanız daha faydalı olacaktır.İçerisinde bulunduğunuz veya içerisine çekilmeye çalışıldığınız bazı konuların asıl yüzünü görmekte zorlanabileceğiniz, gerçekçi olmanın zor olabileceği bir gündesiniz.


Terazi

Bazı konulara tepki vermeniz, olaylara inanamamış gibi davranmanız ya da düşüncelerinizi dile getirmeniz istenilen sonuçları vermeyebilir. Altından kalkamayacağınız işlere talip olma veya tutamayacağınız sözler verme ihtimaliniz söz konusu olabilir. Kaynaklarınızı, yeteneklerinizi veya takviminizi doğru değerlendirmenizde fayda var.


Akrep

Bugünlerde atacağınız adımlar, bazı hareketleriniz veya vereceğiniz sözler geri dönüp bir şekilde sizi ya da maddi durumunuzu etkileyebilir. Dolayısıyla ne dediğinize, neye söz verdiğinize, ne teklif ettiğinize veya hangi yola çıktığınıza dikkat etmelisiniz.Destekleyici etkiler devrede, ancak sizin, size en çok uyan iş veya programı seçmeniz gerekiyor. Dolayısıyla, doğru karar verebilmek için programınızı biraz hafifletmenizde fayda var.


Yay

İlişkilerinizi, ailenizi veya gayrimenkullerinizi ilgilendiren konularda diğerlerinin fikir ve önerilerine kulak vermek isteyebilirsiniz. Bu kişilerle aynı görüşte olmasanız da bakış açılarını anlamaya çalışmanızda fayda var.Amaç ve hayallerinizi hatırlayıp aralarından en fazla önemsediğinize odaklanabileceğiniz birkaç günün içindesiniz. Yapmak istediğiniz şeyler kafanızda net ise, yaratıcılığınızı kullanarak isteklerinize kavuşmamanız için çok fazla bir neden yok.


Oğlak

Bazı konularda kesin fikirlere varmadan veya başkalarının sözlerine ya da türlü kaynaklara inanmadan önce verileri, raporları ya da gerçekleri bizzat araştırmanızda fayda var.Bazı konularda başarı sağlamanızın zor olduğuna dair fazla sayıda endişeniz olabilir. Biraz daha esnek düşünmeli ve bazı konularda başarı sağlamanın çok da zor olmadığına odaklanmalısınız.


Kova

Bugünlerde kimin hangi tarafta olduğunu ya da kimin ne yapmaya çalıştığını anlamak çok zor olabilir. Yanıltıcı etki ve kişilere dikkat etmekle birlikte, şimdilik türlü yorumlarda veya tahminlerde bulunmaktan da kaçınmanızda fayda var.Planlara uygun hareket etmekte zorlanabileceğiniz ve takviminizde bazı ayarlamalar yapabileceğiniz günler. Son zamanlarda ortaya çıkan fırsatlar veya olanaklar gelecekle ilgili vaatlerde bulunmuyorsa olayları bu durumu göz önünde bulundurarak değerlendirmenizde fayda var.


Balık

Gelişmeler ve mevcut etkiler, halihazırda bulunan görev ve sorumluluklarınıza rağmen, aynı anda pek çok yere yetişme veya aynı anda pek çok şeyle ilgilenme eğilimi yaratabilir. Öncelikle endişe ve kuşkularınızı gidermeli, ardından bir öncelik listesi yapmalısınız.Bu hafta sonu kendinize aşırı güvenmeniz veya dışarıdan kibir olarak görülebilecek tavırlar içerisine girmeniz yanlış olabilir. Elinize geçecek bazı bilgiler doğru kararlar vermenizi engelleyebilir.

Diğer Yazılar;

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder