Facebook Ailesi

Custom Search

26 Ekim 2016 Çarşamba

27 Ekim 2016 Günlük Burç Yorumu

27 Ekim 2016 Günlük Burç Yorumları

Koç
Yaptığınız planların veya amaçlarınızın istediğiniz şekilde ilerlemeyebileceği fikriyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu tür bir fikre kapılırsanız, görmezden gelmemenizde ve ekstra planlar yapmanızda fayda var.

Boğa
İstekliliğiniz ve motivasyonunuz belli konularda ısrarcı olmanız için size destek veriyor. Planlarınızı uygulayabileceğiniz pek çok alan var. Durmanız veya beklemeniz içinse, hiçbir neden yok gibi duruyor.

İkizler
Bazı konular umduğunuz gibi gitmeyebilir veya bazı olaylar sandığınız gibi olmayabilir. Ne kadar akılcı olursanız o kadar az şaşırırsınız.


Yengeç
Bazı şeyleri dile getirme veya sunma biçiminiz isteklerinizin gerçekleşmesinde etkili olacağa benziyor. Dolayısıyla isteklerinizi ve sorularınızı etkili ve zarif biçimde dile getirmenizde fayda var.

Aslan
Bazı anlaşmaların, ilişkilerin veya planların belli bir bir şekilde ilerleyeceğini düşünmeye başlarken değişkenlik gösteren olaylar beklenmedik gelişmeleri gündeme taşıyabilir.

Başak
Bazı konularda net fikir sahibi olmakta ya da bazı kişilerin veya davranışlarını veya tepkilerini tahmin etmekte zorlanabilirsiniz. Belirsizlikler ve flu bir ortam söz konusu olabilir.

Terazi
Bazı kişiler karşılığında ne verebileceklerine bakmaksızın, tamamen, sizin onlar için ne yapabileceğiniz başlığına odaklanmış olabilir. Sizi şaşırtabilecek bu durumun yanı sıra, yapmanız gerekenlerin de, olması gerektiğinin çok üzerinde zaman alması hoş olmayan diğer sürpriz diyebilirim.

Akrep
Farkında olun veya olmayın bilinçaltınızda aldığınız kararlar var veya belli bir yöne doğru ilerliyorsunuz. Ortaya çıkan gelişmeleri doğru değerlendirmeniz durumunda, asla olmayacağını düşündüğünüz bir yola doğru yönlendiğinizi fark edebilirsiniz.

Yay
Yaratıcılık gerektiren işlerle uğraşmak, aşk hayatınıza ya da sevgi temalı ilişkilerinize zaman ayırmak için uygun bir gün olabilir. Dolayısıyla diğerlerinin ne yaptığına ya da nasıl yaptığına odaklanmak yerine bu tür işlere zaman ayırmanızda fayda var.

Oğlak
Ani gelişmeler veya ortaya çıkan durumlar karşısında net bir fikir sahibi olmak güç olmasına rağmen, net olmanız gerekiyor. Bu sizin için hoş bir öneri gibi durmasa da, denemeniz gerekiyor.

Kova
Bazı olayları zor koşullara göre değerlendirebilirsiniz. Ciddi sonuçlara neden olabilecek veya bazı ilişkileri sonlandırabilecek kararlar almadan sakinliğinizi korumanızda fayda var. Bazı olayların anlaşılabilir nedenleri olabileceğini unutmamalı, sabırlı olmalısınız.

Balık
Gerekli düzenleme, düzeltme veya değişiklikleri yapabilirseniz, ilerleme sağlanabilecek büyük olaylarda önünüzü açabilecek davet, teklif veya öneriler söz konusu olabilir. Değerlendirmelerinizi yaparken en iyi tarafları kadar en kötü noktaları da görmeniz gerekiyor.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder