Facebook Ailesi

Custom Search

27 Ekim 2016 Perşembe

28 Ekim 2016 Günlük Burç Yorumu

28 Ekim 2016 Cuma Günlük Burç Yorumları

Koç
Bugünlerde bazı kişilerin davetlerini gerçek olamayacak kadar cazip bulabilirsiniz. Şüphelenmeyi bırakıp, teklifleri kabul etmelisiniz.

Boğa
İlerlemenizi ve büyümenizi sağlayacak çok sayıda olanak kapıda. Elinizdeki kaynakları değerlendirerek bu yönde ilerleyebilirsiniz.

İkizler
İlerleme, büyüme ve gelişme şansı bulabileceğiniz günlerdesiniz. Önünüzde seçenekleriniz ve sizi dinlemeye hazır büyük bir kitle var.

Yengeç
Sosyal yaşamınız bugünlerde renkleniyor. Size çok cazip görünen davetleri kabul etmelisiniz.


Aslan
Kendinize güvenli ve sağlıklı bir imaj çizebileceğiniz günlerdesiniz. Bundan sonra atacağınız adımlar haksız ya da suçlu olanların üzülmesini, haklı veya masum olanların şaşırmasını sağlayacak türden olabilir.

Başak
Gayretlerinizi, yardımlarınızı veya çalışmalarınızı takdir eden kişilerle bir arada olmaya gayret etmeniz gereken günlerdesiniz. Bazı konulardaki önsezilerinizde haklı çıkabilirsiniz.

Terazi
İlerleme, büyüme ve gelişme şansı bulabileceğiniz günlerdesiniz. Önünüzde seçenekleriniz ve sizi dinlemeye hazır büyük bir kitle var.

Akrep
Bugünlerde duygusal veya ekonomik ilişkileriniz açısından bakıldığında ortaklık gerektiren işler söz konusu olabilir. Önemli bir hamleyle bu tür bir girişimin olumlu sonuçlar doğurma ihtimali yüksek.

Yay
Uzun vadeli bazı plan ya da amaçlarınız için atağa geçebilir veya bir hamle yapabilirsiniz. Farklı farklı projeleriniz yavaş yavaş gündeme gelmeye başlıyor.

Oğlak
Artistik, estetik, romantik veya eğitimle ilgili konularda farklı fırsatlar söz konusu olabilir. Bu alanlarda motivasyonunuz yükselebilir, ciddi şekilde yönelmenin şanslı sonuçları olabilir.

Kova
Özel yaşamınızı veya iş hayatınızı ilgilendiren bazı ilişkileriniz sonlanırken, aralarından gerçekten kayda değer olanlar ön plana çıkıyor ve hızlanıyor.

Balık
İşiniz veya sağlığınızla ilgili bazı düzenlemeler, anlaşmalar veya belli başlı konular bugünlerde size uygun bir hale dönüşebilir. Kendinize ve yeteneklerinize güvenin. Gerisi istediğiniz şekilde gelişecektir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder