Facebook Ailesi

Custom Search

28 Ekim 2016 Cuma

29 Ekim 2016 Günlük Burç Yorumu

29 Ekim 2016 Günlük Astroloji Burç Yorumları

Koç
Bazı konularda farklı fikirlerinizle ısrarcı olabilirsiniz. Kendinize ufak bir manevra kabiliyeti bırakacak seçeneklere yoğunlaşmayı seçebilirsiniz. Ancak olaylar bir iki gün içinde netleşeceğe benziyor.

Boğa
Bazı olaylardaki ani ve tuhaf gelişmeler, geçmişle bağlantılı ve aniden ortaya çıkan durumlar ya da ilişkiler sizi şaşırtabilir. Ancak ufak bir çaba ve çalışmayla işleri yoluna sokabilirsiniz.

İkizler
Bazı ilişkileriniz veya işbirliklerinizde stres yaşanabilir. Ancak sabırlı olmalı ve olayların kendiliğinden gelişmesini beklemelisiniz. Sizin müdahale etmeniz durumunda olaylar daha da büyüyebilir.


Yengeç
Belli amaç veya hedeflerinize ulaşmanıza yardımı dokunabilecek kişilerle bağlantı kurabilirsiniz. Öncelikle yardım isteyeceğiniz konularda kafanızın net olup olmadığını göz önünde bulundurmanızda fayda var.

Aslan
İniş çıkışlı durumlara veya değişikliklere sabırla yaklaşmanız gereken günlerdesiniz. Esnek olmayı başarırsanız gösterdiğiniz sabırda karşılıksız kalmayacaktır.

Başak
"İyi düşün iyi olsun" günü! Bugün eğer olayların olumsuz taraflarına odaklanırsanız, endişeleriniz daha da kuvvetlenecektir. Ancak eğer, olumlu bakmayı başarırsanız, olayların olumlu yönde gitme ihtimali artar.

Terazi
Bugünlerde ne istediğinize veya ne dilediğinize dikkat edin. Zikzaklar çizerek de olsa istekleriniz gerçek olabilir. Dolayısıyla, ne istediğinizi net olarak belirlemenizde ve belirtmenizde fayda var.

Akrep
Mantıklı ve sağduyulu davranmanız durumunda en zorlu ya da kötü görünen durumu dahi çözme ihtimaliniz var. Sadece akıllı çözümler üretmeniz veya akıllı yaklaşımlar geliştirmeniz gerekiyor.

Yay
Çok fazla verimli olmayan modeller üzerinde ilerlediğiniz bir anda, bu eğilimlerinize farklı bir yaklaşım ya da yöntem öneren kişilerin fikirleri hoşunuza gidebilir. Bu konuda ne yapabileceğinize dair fikir sahibi olabilirsiniz.

Oğlak
Bir süredir tam olarak çözülemeyen konular ya da problemler ani bir şekilde çözüm yoluna gidebilir. Her ne kadar bu çözümlerin bunca zamandır nerede olduğunu düşünüyor olsanız da, rötarlara takılmamalı, çözüme odaklanmalısınız.

Kova
Bazı konularda son kararlarınızı söylemekten, kesin açıklamalar yapmaktan veya son kararlarını açıklayan insanlara yakın durmaktan kaçınmanız gereken bir gün. Olaylarla ilgili son durum açıklamaları yapılıyor gibi görünse de, gerçek durumun bu olmadığı yakında anlaşılacaktır.

Balık
Bazı plan veya programlarınızı hızlandırabilecek ya da geliştirebilecek fikirler hızla gündeme gelebilir. Bu durum diğerlerinin işbirliğini veya ekip çalışmalarını gerektiriyor olabilir. Bunu sağlamak için de çok çalışmanız gerekecek.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder