Facebook Ailesi

Custom Search

2 Ekim 2016 Pazar

3 Ekim 2016 Günlük Burç Yorumu

3 Ekim 2016 Günlük Astroloji Burç Yorumları

KOÇ: Aslında bazı güzel şeylerin yolda olduğunun siz de farkındasınız. Ancak birkaç gün için zorlayıcı, mücadele gerektiren durumlarla uğraşmanız gerekebilir.

BOĞA: İnsanlarla iletişim kurarken, aslında iyi niyetli olmanıza rağmen tuhaf yollardan ilerleyebilir veya hoşlarına gitmesi zor kelimelerle diyalog kurabilirsiniz. Bu duruma dikkat edin.

İKİZLER: Kafanızda türlü düşünceler olabilir. Karar alma aşamasında olabilirsiniz. Düşüncelerinizi farklı bir çerçeveye oturtmanız, daha yararlı sonuçlar almanızı sağlayabilir.

YENGEÇ: Enerjinizi ve zamanınızı size keyif verecek iş, plan, ilişki veya projelere harcamalısınız. Zira, siz farkında olmasanız da aralarından bazıları gerçekten uçuşa geçmek üzere.

ASLAN: Size bir fayda sağlamayacak işler için gereğinden fazla enerji harcıyor olabilirsiniz. Bazı konularda neden bu kadar gayret sarf ettiğinizi sorgulamanızda fayda var.


BAŞAK: Belli konularda fazlasıyla gayret gösterdiniz ya da üzerinize düşeni yaptınız. Hak ettiğiniz sonuçlar da yüzünü göstermek üzere. Artık geriye yaslanıp derin bir nefes alabilirsiniz.

TERAZİ: Belli konularda ilerleyip ilerlememe arasında gidip geliyor olabilirsiniz. Detaylara odaklanarak bir yol haritası oluşturmanız, daha yararlı bir yola girmenizi sağlayabilir.

AKREP: Hangi konularda beklenti içindeyseniz, kavuşmak üzeresiniz. Aniden ortaya çıkan para, aşk gibi konularla uğraşırken ani tepkiler vermek yerine sakinliğinizi korumalısınız.

YAY: Belli başlı konularda hangi tarafta olduğunuzu, olayları nasıl yorumladığınızı anlatmaya çalışırken konuları dağıtabilir, iletişimi zorlaştırabilirsiniz. Sade anlatımlar seçmekte fayda var.

OĞLAK: Ağzınızdan çıkan sözlerle yaptıklarınızın birbirini tutması gereken günler. Bir süredir sizin için problem yaratan durumlar varsa, o konularda harekete geçmeniz gerekebilir.

KOVA: Size artık eskisi kadar hitap etmeyen konu, işbirliği, plan ya da ilişkileri gözden geçirebilir, bu konularda hassas davranmaya çalışmanın sizi yorduğunu fark edebilirsiniz.

BALIK:Bazı konularda değişiklik yapmak kolay gibi görünse de, aslen hazır olmayan, verimli görünmeyen oluşumların içine girmek sıkıntı yaratabilir. Bunu akılda tutmakta fayda var.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder