Facebook Ailesi

Custom Search

17 Ekim 2016 Pazartesi

30 Ekim 2016 Akrep Burcu Yeniayi

Yeniay

30 Ekim 2016 Akrep Burcu Yeniay'ı ve Burçlara Etkileri

Koç; 8. evini etki altına alırken, koyduğun hedeflere odaklanmanı kolaylaştırıyor. Artık hiç kimse üzerinden baskı kurmaya hak sahibi olamıyor. Kendi menfaatlerini ön plana çıkartırken, aile toprakları, miras ve mal bölüşümü gibi konularda akılcı fırsatlardan yararlanabilirsin. Dost, düşman bu dönem belli olur diyerek doyurucu gelmeyen ilişkilere güle güle diyebilirsin. Kafanda ne istediğini oturtursan ideal olanı kazanırsın.

Boğa; ilişkilerinde yeni karar aşamaları gündemini değiştiriyor. Eskiye göre hayata bakış açın daha güçlü. Baskı oluşturan tüm ikili ilişkilere hoşça kal derken uzun zamandır bekâr olan Boğa’lar evlenmeye karar verebilirler.  İş ortaklılarının artık fayda sağlamadığını düşünüyorsan yeni bir kariyer planı geliştirebilirsin.

İkizler; Yenilenme sürecin yeni başlamadı ancak bu döngü ile birlikte eksi çalışma, yaşama, beslenme alışkanlıkların eser kalmayacak. Kilo vermek, operasyon olmak, sağlıklı yaşamak ve ağır iş temposunu düzene sokuyorsun. Uzun zamandır aklında olan pozisyon değişikliği ve şehir değiştirmek gibi konular gündemine hareketlilik katacak.


Yengeç; evlat sahibi olmayı düşünenler için gayet olumlu bir süreç hakim….Aşk hayatında bazı sorunlar varsa yüzleşmeler de gerçekleşecektir. Önemli kişiler ile anlaşmalar, yeni kariyer planı oluşturmakta ön safhada olacaktır.  Aile ilişkilerinde seni yoran tüm eski hesaplar sonsuza kadar kapanabilir. Eskisine göre daha tutkulu ve ikili ilişkilerde huzurlusun.

Aslan; güven ve sevgi ihtiyacı konusunda haksızlığa uğradığını düşünüyorsan artık eski hesaplar ile bir işin yok. Arkadaş çevren ve var olan düzeninde ki değişiklikler seni farklı çevrelere sokuyor ve yeni insanlar ile tanıştırıyor. Zekân ve yeteneklerin bu dönem ünlü olabilecek kadar parlak işler yapabileceğini vaat ediyor.

Başak; İş bağlantıları, iptal edilen sözleşmeler ve sözler aslında bir süredir psikolojik olarak geri planda durmana neden oluyordu. Ancak bu döngü ile birlikte değerin ve çalışkanlığın dürüstlüğün konusunda defalarca teyit alıyorsun. Para kazanmak artık senin için kaygı haline dönüşmüyor. Seyahatler ve iş için yapılacak yolculuklarda yeni fikirler edinerek geri dönüşler sağlayabilirsin.

Terazi; hayat insanı nereden nereye sürükler bu süreçte net görebildin. Patron olmak, emekçi olmak fark etmez bir süre önce statünü kaybettiğini düşünüyorsan geri kazanmak için elinde yeteri kadar done olacak. Yeni bir ev ya da hayalindeki model arabaya sahip olmak hiç zor olmayacak.  Yeni aşklar ve hukuksal boyuta gelen evlilikler içinde korkmayacağın başlangıçlar oluşacak.

Akrep; burcunda gerçekleşecek Yeniay, 1.nci evin konularını etki altına alırken, hayata tutunmak ve tecrübelerden ders çıkartmak eskisine göre çok kolay olacak. Aşk ve huzur bir arada yaşanırken, eski dostluklardan yeni ilişkiler doğabilir. Yatırım yapmak için elindeki parayı değerlendirmen ya da borçlarını tahsil etmen gelecek için plan yapabilmeni sağlayacak.

Yay; Sorumluluklar, çalışma alanı, sağlık, rutin işler, kişisel gelişim ve detaylarla ilgili konuları vurgu yapacaktır. Özellikle de iş yerinde aniden istifa etmeye kalkabilir, yeter artık noktasına gelebilirsin. Bir şeyleri yeniden var etmek konusunda ruhsal kuvvetin yerinde olacak. Kavgacı değil ama lider ruhlu olduğunu herkese göstereceksin. Tuttuğunu kopartıyorsun.

Oğlak; duygusal olarak bağlı olduğun insanların hayatlarına daha fazla müdahale edebilirsin. Senden destek istemeleri gereken durumlar olabilir, kendinden çok onlara moral vermeyi tercih ediyorsun. Ortak kültür geliştirmek, kendini ve yaşam felsefeni paylaşmak bu günlerde dernek gibi faaliyetlerde aktif rol alabileceğini gösteriyor.

Kova; eğer yaşadığın yerden, evinden memnun değilsen ani bir kararla taşınmak isteyebilir; ya da ev içinde değişiklikler yapabilirsin. Korkularınla baş edebilmen ilişkilerini sağlıklı değerlendirebilmeni kolaylaştırıyor. İçini dökmek ve arkadaş ilişkilerine yeni bir perspektif kazandırmak sana da karşındaki kişilere de güven verecektir.

Balık; düş ve gerçeklerim korunmaya muhtaç derken bu Yeniay etkisi sana savunma alanlarının sahici olmadığını gösteriyor. Başarmak için başlamak lazım ve sen öncelikle aksi giden iş ilişkilerini ve mutsuz olduğun, kendini rahat hissetmediğin meselelerden arınıyorsun. Yeniden eğitim almak, evliliği yeniden denemek, yurtdışı bağlantılarını zorlamak gibi kararlar seni olduğundan daha farklı ve özel hissettirecektir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder