Facebook Ailesi

Custom Search

29 Ekim 2016 Cumartesi

30 Ekim 2016 Günlük Burç Yorumu

30 Ekim 2016 Günlük Astroloji Burç Yorumları

Koç
Bugünlerde, herkese ne kadar önemli birisi olduğunuzu ya da yeteneklerinizi gösterme arzusunda olabilirsiniz. Çok da fazla fikir veya tecrübe sahibi olmadığınız konularda iddialı girişimlerde bulunuyor olma olasılığınız yüksek. Bu ihtimali düşünerek hareket etmenizde fayda var.

Boğa
Belli konuların ne kadar gerçekçi olduğunu anlayabilecek ve sahte ya da yanıltıcı olanı ayırt edebilecek durumdasınız. Dolayısıyla, bazı konuların uygunluğu veya yapılabilirliği konusunda kafanızda olumlu veya olumsuz fikirler varsa sezgilerinize güvenerek hareket edebilirsiniz.

İkizler
Belli plan, işbirliği, anlaşma veya düzenlemelere dahil olma konusunda normalin çok üzerinde bir hıza ulaşmış olabilirsiniz. Daha olaylar olgunlaşmadan bu kadar hız yapmak anlaşılır bir durum olmasa da, fren yapmanız zor olabilir.


Yengeç
Bazı konuları kapatabilmek, manipüle etmeye çalışmak ya da basit ifadeyle karşı taraftakileri ikna etmek oldukça güç olabilir. Yumuşatıcı cümlelerin işe yaraması zor görünüyor.

Aslan
Herkesin belli konularda aynı çatı altında toplanmasını bekliyor olabilirsiniz. Ancak, her şeyin istediğiniz şekilde ilerlemesini bekliyorsanız, bazı kişileri fazla zorlamadığınızdan ya da yormadığınızdan emin olmanız gerekiyor.

Başak
Detaylara boğulmak ve en ince ayrıntısına kadar hesaplar yapmak yerine, ilk önce atılması gereken adımlar olduğunu unutmayın. Asıl yapmak istediğiniz şeyleri hatırlamanızda fayda var.

Terazi
Bir süredir türlü tartışmalara neden olan meselelere daha esnek ve objektif yaklaşmanızda fayda var. Bazı konularda ya da düzenlemelerde mantığınız izin vermese de, sezgilerinize kulak verip önemli değişiklikler yapabilirsiniz.

Akrep
Belli bir konuya hız kazandırma eğiliminde olabilirsiniz. Ancak, anlaşılması gereken konularda, sizin bakış açınızla başkalarının bakış açısı çok farklı olabilir.

Yay
Dikkatli hareket etmeniz gereken günler. Bugünlerde atacağınız yanlış adımların izlerinden kurtulmanız çok uzun yıllar alabilir. Bunlar bir daha asla bulamayacağınız veri veya dosyaları silmeniz, nemli konumdaki kişileri yanlış bir mantıkla yönlendirmeniz gibi durumlardır.

Oğlak
Bir süredir bir yön belirlemek istediğiniz konularda çözüm yolları bulabileceğiniz ortamlar oluşabilir. Bu anı uzun zamandır beklediğiniz için, bazı noktalar istediğiniz gibi olmasa bile planlarınızı en iyi şekilde yapmalısınız.

Kova
Artık daha zorlu mücadelelere girebilirsiniz. Sabun köpüğü gibi kaygan ve riskli iş ve girişimler yerine, sizi zorlayacak, büyük çaplı oyunlara giriyorsunuz. Dış desteğiniz de var.

Balık
Bugünlerde şekillendirmeye çalıştığınız bazı iş, anlaşma, plan veya işbirlikleri şekillenmeye başladığında, bu planları yaparken ne yapmaya çalıştığınızı sorgulayacak noktaya gelebilirsiniz. Dolayısıyla, vakit varken daha çok düşünmenizde fayda var.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder