Facebook Ailesi

Custom Search

30 Ekim 2016 Pazar

31 Ekim 2016 Günlük Burç Yorumu

31 Ekim 2016 Günlük Astroloji Burç Yorumları

Koç
Ufak tefek rahatsız edici olayı görmezden gelmeli ve uzun vadeli düşünmelisiniz. Bazı kişileri köşeye sıkıştırmanın ya da bazı olayları zorlamanın yarardan çok zararı olabilir.

Boğa
Bugün vereceğiniz tepkileri kontrol etmeniz gerekiyor. Doğru yoldan ilerleyebilir veya daha anormal ya da kural dışı seçimler yapabilirsiniz. Tavırlarınızın doğru ya da yanlış olması ruh halinize göre değişebilir.

İkizler
Başka kişilerin, sizin çizdiğiniz programa uyma ya da uymama eğilimini hafife veya çok ciddiye alıyor olabilirsiniz. Sizinle yürümek, size destek olmak isteyen bu kişilerin asıl niyetlerini anlamaya çalışmalısınız. Bu anlamda daha gerçekçi olmalısınız.


Yengeç
Kendini tekrar eden programlarınızda bazı değişiklikler ya da rahatsız edici durumlar olduysa, nedeni artık size hizmet etmeyen veya sizin için verimli olmayan başlıkları hayatınızdan çıkartmanız olabilir. Kendinizi özgür hissedeceğiniz noktaya ulaşacaksınız.

Aslan
Bazı konularda frene basmak veya bazı konuları ısrarla zorlamaktan vazgeçmek zor olsa da, denemeniz gerekiyor. Şu an için kontrollü olmalısınız. Birkaç gün içinde istediğinizi elde etmeniz daha kolay olabilir.

Başak
Yapacağınız bazı düzenlemeler ya da atacağınız adımlar, dahil olduğunuz grupları veya beraber olduğunuz kişileri de etkileyebilir. Dolayısıyla, kafanız net olsa bile, diğerlerinin beklenti ve düşüncelerini anlamaya çalışıyor gibi davranmanızda fayda var.

Terazi
Ekip çalışmalarının istediğiniz gibi gitmesini istiyorsanız, şikayet ve eleştirileri bir kenara bırakmalısınız. Özellikle, iş ya da diğer konuların nasıl ilerleyeceği konusunda fikir sahibiyseniz, yakın zamanda ön plana çıkabilir ve göz doldurabilirsiniz.

Akrep
Yaratıcılık gerektiren işlerinizde veya maddi başlıklı konularda kendi çıkarlarınızı ön planda tutmalısınız. Her ne kadar siz, her konunun altından kalkabilecek ve her projeyi ayaklandırabilecek yetenekte olsanız da, olayları en kötü senaryoya göre ölçüp tartmanızda fayda var.

Yay
Bazı kişilerin tavırlarına şüpheyle yaklaşıyor olabilirsiniz. Ancak, uzlaşmacı olmak ve sonuç almak adına, birtakım delillere ulaşmadan şüpheleri bir kenara bırakmanız veya karşı tarafa hissettirmeden uzlaşma sağlamaya çalışmanız daha doğru olacaktır.

Oğlak
Bazı endişeleriniz veya kötümser düşünceleriniz nedeniyle, yolunda giden işleri bozmamaya çalışmanızda fayda var. Olumsuz bakış açınız, bir anda olayların negatif şekilde ilerlemesine neden olabilir. İyi düşünün iyi olsun.

Kova
Gözlerinizi açın! Gökyüzünün konumu, aslında geri planda kalmanız gerekirken, bazı konuları zorlamanıza neden olabilir. Daha tecrübeli kişilere danışmanın sizin için faydalı olacağı günlerdesiniz.

Balık
Bazı hırslı veya öfkeli tavırlar içerisinde olan insanlar nedeniyle siz de tepki vermek zorunda kalabilirsiniz. Ancak, düşük profil çizmeli ve tepki vermemeye çalışmalısınız. Zira, atmosfer değişebilir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder