Facebook Ailesi

Custom Search

26 Ekim 2016 Çarşamba

31 Ekim - 6 Kasim 2016 Haftasi Burç Yorumu

Haftalık Burç Yorumları

Pazartesi sabah saatlerinde belirsizlik veya kararsızlık hakim olsa da birkaç gün boyunca her ilişkimizde olumlu diyaloglar kurmamız ve birbirimizi daha iyi anlamamız için olanak sağlayacaktır.

Yaratıcılığımızın artacağı bu hafta, yaratıcılık temalı işlerde de daha olumlu sonuçlar alınabilir. Orijinal fikirlerimiz ve projelerimiz ön planda. Özellikle Perşembe akşam saatleri, sevgi temalı ilişkileri destekliyor. Başlangıçlar ve bitişler söz konusu olabilir.

Aslında olumlu enerjiler ön planda ve önemli kişilerle yapacağımız görüşmelerde olumlu sonuçlar alabileceğimiz günlerdeyiz. İş hayatımız ve maddi başlıklı konularda da şans bizden yana, Cuma akşamüstü saatlerine kadar bu anlamda çeşitli fırsatları doğru şekilde kullanabiliriz.

Cumartesi günü rüzgar sertleşebilir, ilişkiler daha olumsuz bir atmosfere taşınabilir. Dolayısıyla, önemli işleri ve görüşmeleri akşamüstü saatlerine kadar halletmekte fayda var.
Bazı planların üzerinden geçme veya bazı düzenlemeleri yenileme ihtiyacı doğabilir. Pazar günü akşam saatlerinde ufak tefek sakarlıklara, kazalara ve gerilime karşı da tedbirli olunmalı. Bu esnada, özgürlük arayışımızın artacağını, özgün ve yaratıcı fikirlerimizle dikkat çekeceğimiz günlerde olduğumuzu hatırlatayım.

Filiz Özkol 31 Ekim - 6 Kasım 2016 Haftalık Burç Yorumları

Koç
Bazı konular düşündüğünüzden farklı şekilde gelişebilir. Yaz tatiline göre bavul hazırlamışken, kayak takımları elinde havaalanında bekleyen sevgili gibi gelişmeler şaşırtıcı ve eğlenceli olabilir!Bazı alanlarda diğerlerini sizden daha şanslı buluyor olabilirsiniz. Ancak, yeteneklerinizi küçümsemeyin. Doğru planlarla hedefe doğru ilerleme şansınız çok yüksek.

Boğa
Yaratıcılık gereken işlerinizde veya maddi başlıklı konularda alışılmışın dışında fikirler geliştirmenizde ve olaylara farklı açılardan bakmanızda fayda var. Ancak, bu esnada mantığı elden bırakmamalısınız. Ani teklifler ya da olaylar, bazı planlarınızda değişiklik yapmanızı gerektirebilir. Bu durum ilerleme vaat ettiği için yaratacağı rahatsızlığı büyütmemenizde fayda var.

İkizler
Bazı konularda hatalı ya da eksik yerleri telafi etmek yerine yepyeni yollarla ilerlemeyi tercih edebilirsiniz. İşbirliğine yatkınlığınız, takdir edilmekle kalmayıp farklı bir karşılık da görecektir.Bazı konularda, gelişme olarak görülebilecek başlıklarda yeni adımlar atma niyetinde olabilirsiniz. Böyle bir niyetiniz varsa, ortaya çıkan ipuçlarını takip edin.


Yengeç
Siz günlük programınızı harfiyen uygularken, işinizi veya sosyal yaşamınızı ilgilendiren diğer gelişmeler de aynı akışta ilerleyebilir. Maddi görünüm bunu desteklemese de, yakında işaretler yüzünü gösterecektir.Neşeniz yerinde görünüyor, tadını çıkarın. Önünüzde duran yeni ve son derece cazip seçenekleri de kendinize en uygun ve kârlı şekilde değerlendirmeye bakın.

Aslan
İlerlemenizi hızlandırabilecek veya yaşam konforunuzu artırabilecek yorumlara açık olun. Bu fikir ve tavsiyeler, hiç ummadığınız veya beklemediğiniz türden olsa bile size en iyi şekilde hizmet edebilir.Eskiden tanıdığınız bazı kişiler size destek vermek isteyebilirler. Yapmanız gereken şey, en çok hangi alanda onlara ihtiyaç duyduğunuzu belirtmek...

Başak
Belli bir işin ya da projenin en iyi şekilde ilerlemesini sağlayacak faydalı fikirlere sahip olabilirsiniz. Ancak, bu iş ya da projenin başında başka bir kişi bulunması sizi biraz engelleyeceğe benziyor.Maddi veya yaratıcılık gerektiren konularda beklenmedik gelişmeler meydana gelebilir. Şanslı denebilecek bu gelişmelere dahil olmadan önce her şeyi detayıyla düşünün.

Terazi
Bazı kişilerin bazı olaylara verecekleri tepkiler konusunda kafanızda hiçbir şüphe yoksa, sürprizlere hazır olun! Sizi şaşırtan tepkiler verebilecek olan bu kişiler sayesinde yükünüz hafifleyebilir.Özel yaşam ve işle ilgili konular bir araya gelebilir. Yavaş yavaş şekillenen bu ortamın lehinize ilerlemesi için daha uzlaşmacı bir tutum takınmanızda fayda var.

Akrep
Sizi destekleyen, yardım etmek isteyen, bazı alanlarda arkanızda duran kişiler olabilir. Bu kişilerin kim olduğuna bakmadan, bu desteği hangi alanda kullanmak istiyorsanız bir an önce harekete geçin.Ticari veya duygusal konularda son günlerde yaşanan olaylar, umulmadık bir yöne ilerleyebilir. Böyle bir gelişmenin nasıl yaşandığıyla zaman kaybetmeyin, keyfini çıkarın.

Yay
Yeni şeyler denemekten, değişiklikler yapmaktan veya yeni şeyler öneren kişilere kulak vermekten çekinmeyin. Bu sefer yüzeysel değil, radikal değişiklikler yapma zamanı geldiğini fark edeceksiniz.Aşırı ısrarcı olmak belli bir noktaya kadar akıllıca görünebilir. Ama sonrasında bu kadar inatçı davranmasanız bir şeyler farklı olabilir miydi diye düşünebilirsiniz.

Oğlak
İş, gayrimenkuller veya sağlığınızı ilgilendiren konularda önemli bazı gelişmelerle başa çıkmanızı sağlayabilecek, daha önce düşündüklerinizin yerine geçebilecek yeni bir yöntemle karşılaşabilirsiniz. Sosyal yaşam ya da iş hayatınızı ilgilendiren bir konu beklenmedik şekilde lehinize gelişme gösterebilir. Aslında bu ana zaten hazırdınız ve zafere koşmanın zamanı gelmiştir.

Kova
Bazı konuların dışında kalmaya çalışmak yerine, belli bir konuda başarı elde etmek ya da bazı konuları sonuca ulaştırmak istiyorsanız yaratıcılığınızı kullanın. Bazı şüpheleriniz olsa da denemeye değer.Değerli fikirleriniz var ve bu anlamda desteklendiğiniz de aşikar. Ancak, bazılarının sonuna kadar arkanızda duracağını sanıyorsanız, bir kere daha düşünmelisiniz.

Balık
Kafanızda aniden beliren fikirler ilham verici olabilir! Bu yeni bakış açınızı mevcut planlara uyarlamak isteseniz de, öncelikle o planlarda geri dönülebilecek noktada olup olmadığınızı kontrol edin.Sizi destekleyen gizli bir hayranın farkına varabilirsiniz. Sadece yaptıklarınız ya da yetenekleriniz için değil, kişiliğiniz nedeniyle de seviliyor olmak hoşunuza gidebilir.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder