Facebook Ailesi

Custom Search

3 Ekim 2016 Pazartesi

4 Ekim 2016 Günlük Burç Yorumu

4 Ekim 2016 Günlük Astroloji Burç Yorumları

KOÇ: İyi bir plan uğruna kendinizi feda etme pahasına çabalamayı düşünüyor olabilirsiniz. Ancak konunun diğer muhatapları üzerlerine düşeni yapmayabilirler, bilmenizde fayda var.

BOĞA: Özel yaşamınızı ilgilendiren konularda fazla çaba göstermenizde fayda var. Çabalarınız bazı olayların önüne geçmenizi sağlayamasa da en azından büyümesinin önüne geçebilir.

İKİZLER: Çözümlenmemiş sorunlar bir anda sizin yararınıza sonuçlar doğurmaya başlayabilir. Ama şimdilik, hiçbir şeyin farkında değilmiş gibi olayların çözümü için uğraşmalısınız.

YENGEÇ: Yaşanan baskılara rağmen sakinliğinizi korumalısınız. Karşınızdaki kişilerin hareketleri hoşunuza gitmeyebilir ama tepki vermek için birkaç gün beklemelisiniz.


ASLAN: Sizi sinirlendirmeye çalışan kişiler olabilir. Bu kişilere tepki vermek yerine ne söylediklerine kulak vermelisiniz. Bu sayede, ufak problemlerin büyümesini engellemiş olursunuz.

BAŞAK: Bugün olan biten bazı olayları görmezden gelin. Aksi takdirde, sözlerinin arkasında durmayan ve olayların karışmasına neden olabilecek kişileri kendinize çekmiş olursunuz.

TERAZİ: Bazı kişiler yolunuza taş koyma çabasında olabilirler. Ancak, sizin hareket kabiliyetinizi kaybetmemeniz için yine de her şey yolundaymış gibi davranmanız gerekiyor.

AKREP: Bazı kişilerin size sadakatlerini test etme arzunuzla başa çıkmakta zorlanabilirsiniz. Ancak, olayların iyi taraflarına odaklanmanızda ve iyi davranmaya çalışmanızda fayda var.

YAY: Belli başlı ilişkilerinizde veya işbirliklerinizde zorlanabilirsiniz. Bu kişilerin kendilerinin neden oldukları rahatsızlıkları görmelerini isterseniz, tepkilerini çekebilirsiniz.

OĞLAK: İşinizi veya özel yaşamınızı ilgilendiren konularda önünüzde açılan yolda yürümeniz gerekebilir. Rekabetten kaçmayacağa benziyorsunuz.

KOVA: Bazı arkadaşlarınızın sizin yardımınıza ihtiyaçları olabilir. İnsanlar sizdeki özel ve yardımsever tarafı unuttuğu an da bu tür özellikleriniz ortaya çıkmaya başlıyor malum.

BALIK: Bazı yaptırımlarda bulunmanız, emirler vermeniz veya yerine getirilmek üzere notlar bırakmanız durumunda karşınızdaki kişilerin benzer hareketleriyle karşılaşabilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder