Facebook Ailesi

Custom Search

4 Ekim 2016 Salı

5 Ekim 2016 Günlük Burç Yorumu

5 Ekim 2016 Günlük Astroloji Burç Yorumları

KOC: Bazı konulara yaklaşımınız üzerine yapılacak konuşmalar, tarzınız olmamasına rağmen zaman ayırmayı gerektirebilir. Yapılacak önemli konuşmaları tepki vermeden dinlemenizde fayda var.

BOGA: Çok fazla ilginizi çekmeyen konular üzerinde mutabakat sağlamaktan, anlaşmaya varmaktan veya imza atmaktan kaçınmanızda fayda var. Zira bağlayıcı sözler verdikten sonra vazgeçmeniz zor olabilir, bu konular sabrınızı zorlayabilir.

IKIZLER: Uzun zamandır devam eden bir konuya, bir hedefinize veya bir amacınıza özgün yaklaşımınız, olayların hızla ilerlemesini sağlayabilir. Dolayısıyla, harekete geçmenizde ve en özgün yaklaşımı bulmaya çalışmanızda fayda var.

YENGEC: Bazı konularda keşif niteliğinde fikirleriniz olabilir. Dolayısıyla, diğer işlerle uğraşmayı bırakıp aklınızdaki fikirlere odaklanmanız, sizin için olumlu sonuçlar doğuracak.


ASLAN: Giderek kötüleşen veya artık eski tadı kalmamış olan bazı iş, konu veya ilişkileri hayatınızda tutmaya devam etmenin anlamı kalmadığını fark edebilirsiniz.

BASAK: Yeni teklifler, öneriler veya davetlerle karşılaşabilirsiniz. Hemen tepki veya onay vermeden önce, tekliflerin bir kez daha üzerinden geçmeniz gerekiyor. Bazı engeller olsa da, ardından olaylar istenen şekli alabilir.

TERAZİ: Karşınızdaki kişilerin tavırlarına uygun tepkiler verebileceğiniz bir gün. Size iyi davranan kişilere iyi davranıp, sizi önemsemeyen kişileri önemsemeyerek, onlara sizinle iyi anlaşmaya ihtiyaçları olduğunu hissettirebilirsiniz.

AKREP: Artık olmayacağını düşünmeye başladığınız bazı hedef, hayal ya da amaçlarınızın olabileceğine dair ipuçları, kendisini göstermeye başlayabilir.

YAY: Sürpriz olaylara açık iki günlük süreçtesiniz. Örneğin siyahtan hoşlanmadığınız ve sadece kırmızısını istediğiniz için beklediğiniz motosikleti almaya gittiğinizde, siyah bir arabanın sizi beklediğini görürseniz şaşırmayın.

OĞLAK: Her ne kadar alışılmış yollarla ilerlemeyi sevseniz de, evinizi, ailenizi, yaşadığınız yeri ya da mallarınızı ilgilendiren konularda özgün yaklaşımlar veya orijinal fikirler geliştirmek durumundasınız ve bunu yapabilirsiniz.

KOVA: Sizi şaşırtabilecek öneri, teklif veya davetlerle karşılaşabileceğiniz günlerdesiniz. Ani tepkiler vermeden önce, bu tekliflerin işe yarar olup olmadığını anlamaya çalışmanızda fayda var.

BALIK: Finansal, yaratıcılık gerektiren ya da romantik konularda alışılmadık yöntemler deneme konusunda istek duyuyor olabilirsiniz. İçinizden gelen sese kulak verin ve fark yaratmaktan çekinmeyin derim...


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder