Facebook Ailesi

Custom Search

5 Ekim 2016 Çarşamba

6 Ekim 2016 Günlük Burç Yorumu

6 Ekim 2016 Günlük Astroloji Burç Yorumları

Koç
Belli konularda ilerlemek için elinizdeki verileri, kaynakları veya olanakları bir kez daha gözden geçirebilirsiniz. Aklınızdaki proje veya hedefleriniz size çok şey katabilir. Dolayısıyla seçeneklerinizi hızla ele almanızda fayda var.

Boğa
Yaşadığınız yeri, ailenizi, evinizi veya diğer mal varlıklarınızı ilgilendiren konularda bazı düzenlemeler ve değişiklikler yapabilirsiniz. Bu bilginin sizde olması, faydalı adımlar atmanıza yardım edebilir.

İkizler
Hiçbir konuya yalnız devam etmeniz gerekmiyor. Dolayısıyla birkaç günlük olumlu etkiden faydalanıp yeni işbirliklerinin veya ilişkilerin önünü açabilirsiniz.

Yengeç
Zor gibi duran bir iş veya görev, kârlı sonuçlar doğurabilir, bulunduğunuz çevrede tanınmanızı sağlayabilir. İlgili kişilerle bağlantı kurmanız durumunda, bu kişiler de üstlerine düşen görevleri yerine getirebilirler.


Aslan
Belli konularda ilerleme sağlamanız veya ilgi alanınıza giren konulardaki gelişmeleri yakalamanız an meselesi ama siz bunun farkında olmayabilirsiniz. Dolayısıyla harekete geçmelisiniz.

Başak
Ortaklık gerektiren maddi bir girişiminizde veya duygusal bir konuda şanslıydınız. Bu alanda sezgilerinize güvenmenin olumlu sonuçlarını gözlemleyebilirsiniz.

Terazi
Zekanıza ihtiyaç duyacağınız ve diğerlerini de akıllı düşünmeye davet edeceğiniz günler. Ortaklarınız, partneriniz veya işbirliği içinde olduğunuz kişilerle birlikte hareket ederseniz, doğru seçim yaptığınızı göreceksiniz.

Akrep
İş hayatınızda veya sosyal yaşamınızda çevrenizdekiler ya sizin gittiğiniz yoldan gidecekler ya da başka hiçbir seçenekleri olmadığını fark ederek sizin yolunuza dönecekler. Dolayısıyla baskı kurma ihtiyacı hissederseniz, çok fazla zorlamamanızda fayda var.

Yay
Yaratıcılık isteyen konularda zihniniz çok açık olabilir veya duygusal anlamda hayallere dalabilirsiniz. Bu alanlarda, daha da büyük düşünmenize yardım edecek fırsatlar da, bir o kadar devrede olabilir.

Oğlak
Hali hazırda hangi yola çıktıysanız, size yardımı dokunacağını düşündüğünüz kişilerle işbirliği içine girmenizde fayda var. Ekip çalışmaları, ortaklıklar veya işbirlikleri, istediğiniz şekilde sonuçlar doğurabilir.

Kova
Doğru tavır almanız durumunda her şey istendiği gibi sonuçlanabilir veya istekleriniz gerçek olabilir. Ancak elbette bazı engellerle veya diğer kişilerin problemleriyle uğraşmanız gerekebilir.

Balık
Sorumluluklarınızı hafifletip bazı konularda elinizden gelenin en iyisini ortaya koymanız gereken bir gün. Maddi anlamda bazı olumlu gelişmelerin yaşanabileceği birkaç günlük süreçtesiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder