Facebook Ailesi

Custom Search

6 Ekim 2016 Perşembe

7 Ekim 2016 Günlük Burç Yorumu

7 Ekim 2016 Günlük Astroloji Burç Yorumları


Koç
Bazı konularda daha rahat ilerleyebilmek veya yükselebilmek için neler yapmanız veya hangi özelliklerinizi geliştirmeniz gerektiğini anlayabileceğiniz bir gün. Bir işbirliği, ilişki veya ortaklığınızın olumlu getirileri olabilir. Pazarlık gücünüz yüksek.

Boğa
Bazı konularda sonuç almak veya tamamlanması gereken işleri tamamlamak istiyorsanız, ekip çalışmalarına açık olmanız ve birlikte çalışmaktan zevk almaya çalışmanız gerekiyor. Katılımcı olmamanız hiçbir işin hallolmaması anlamına gelebilir. Maddi konularda daha tedbirli, planlı veya temkinli olmak ve de borç alacak meselelerine zaman ayırmak yerinde olabilir.

İkizler
Geçici platonik aşklar ya da yakınlaşmalar söz konusu olabilir. Yanlış anlaşılmalara veya hayal kırıklıklarına açıksınız. Duygularınızı doğru değerlendirmenizde fayda var.


Yengeç
Bugünlerde, yeni arkadaşlıklar veya sosyal çevrenizi ilgilendiren konular veya hareketlilik gündeme gelebilir, ama yanıltıcı kişilere dikkat etmeniz gerekiyor.

Aslan
Bugünlerde, işle ilgili görev ve sorumluluklarınız artabilir. Üst pozisyonunuzdaki kişilerle daha fazla iletişim kurabilir veya farklı iş olanaklarına kavuşabilirsiniz. Olumlu gelişmeler yüzünüzü güldürebilir.

Başak
Bugünlerde, gizli planlar yapabilir, eski tanıdıklarla fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Baskılara isyan edebileceğiniz günler, yalnız kalmak isteyebilirsiniz.

Terazi
Maddi anlamda sıkıntı yaratabilecek girişimlerden, işlerden veya aşırı harcamalardan uzak durmanızda fayda var. Ancak, ani gelişen olaylar aynı zamanda kendinizi daha güçlü ve akıllı hissetmenizi sağlayabilir ve kararlı adımlar atabilirsiniz.

Akrep
Bugünlerde, işbirlikleriniz, ortaklıklarınız veya partnerinizle ilişkileriniz yenileniyor ya da çevrenize yepyeni kişiler katılıyor.

Yay
Bugünlerde, başkalarının değil kendi isteklerinizin önemli olduğu kararlar alabilir veya bu türlü başlangıçlar yapabilirsiniz.

Oğlak
Bugünlerde, aşk hayatınızda veya sosyal yaşamınızda ilişkiler boyut değiştirebilir, ama sadakat sorunlarına ve hayal kırıklıklarına karşı tedbirli olmanızda fayda var.

Kova
Bugünlerde, eviniz ve ailenizle ilgili kararlarınızı gerçeğe dönüştürme fırsatı bulabilirsiniz. Bugünlerde, işbirlikleriniz, ortağınız ya da partneriniz bir mal veya gayrimenkulle ilgili bir konunun sizin istediğiniz şekilde ilerlemesine katkısı olabilir.

Balık
Bugünlerde, sonlandırılması gereken dostlukların ve arkadaşlıkların altını çizerken, bazı arkadaşlıkların aşka dönüşmesine de neden olabilir. Köklü değişiklikler gündemde olabilir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder