Facebook Ailesi

Custom Search

8 Ekim 2016 Cumartesi

9 Ekim 2016 Günlük Burç Yorumu

9 Ekim 2016 Günlük Astroloji Burç Yorumları

KOÇ: Sizi istediğiniz yere taşıyabilecek şeylere sahip olsanız da, işleri hızlandırmanıza yardımı dokunabilecek kişileri de tanıyorsunuz ve bu kişilerden destek alma olasılığınız yüksek.

BOĞA: Girişimlerinizi hızlandırmak veya belli bir ivme kazanmak istiyorsanız, alışıldık yöntemler veya bildik yollardan değil orijinal şekilde ilerlemeniz gerekiyor.

İKİZLER: Ortaya çıkan bilgiler, kabullendiğiniz gerçeklerle örtüşmese de ciddiye almanızda fayda var. Bazı kişiler birkaç gündür ısrarcı olduysa, söylediklerimi daha da fazla ciddiye alın.

YENGEÇ: Detaylara değil, büyük manzaraya odaklanmanız gerek. Detaylar, asıl görmeniz gerekenleri kaçırmanıza neden oluyor. Büyük bir enerji söz konusu ve akıllıca değerlendirilmeli.


ASLAN: Bazı konularda başarı elde etme konusunda ısrarcı olabilirsiniz. Ama istediğiniz şey gerçekten bu mu? Üzerinde durmanız gereken asıl soru bu.

BAŞAK: Yapabileceğinize inandığınız konularda kendinize güveninizin artacağı günlerdesiniz. Karşınızdaki kişileri de, bu anlamda en doğru kişi olduğunuza rahatlıkla inandırabilirsiniz.

TERAZİ: Belli bir zaman zarfında bitirmeniz gereken işler varsa, detayların birbirini tutmama ve işlerin planlanandan daha uzun sürme ihtimalini bilmenizde fayda var.

AKREP: Aslında çok farklı tespitleriniz olsa da veya diğerlerinin sözlerinde mantık görmüyor olsanız da, karşı tarafı en azından anlamış gibi görünmenizde fayda var.

YAY: Pratikte yerine getirilmesi gereken sorumluluklarınız var. Her ne kadar yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz alanlar olsa da, öncelikle klasik olarak tekrarlanması gereken işlerle ilgilenmelisiniz.

OĞLAK: Bazı kişiler bazı konularda aşırı tepkiler verebilir. Konuyu uzatmak yerine, daha güzel sonuçlar elde edebilmek için konuşmanızı birkaç gün ertelemeniz daha doğru olur.

KOVA: Karşı taraf gereğini yapmasa da, siz anlaşmalar esnasında saygılı, kibar, bilinçli ve anlayışlı olmaktan vazgeçmeyin. Zira siz, olaylara diğerlerinden daha vakıfsınız.

BALIK: En ufak şeyi dahi büyütmeye devam etmeniz durumunda, stratejik anlamda çok büyük hatalar yapabilirsiniz. En azından bir-iki gün için çok dikkatli olmanızda fayda var derim.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder