Facebook Ailesi

Custom Search

9 Kasım 2016 Çarşamba

10 Kasim 2016 Günlük Burç Yorumu

10 Kasım 2016 Günlük Astroloji Burç Yorumları

Koç
Gerçekleri görmek veya ayırt etmek zor olabilir. Bir anda değişen olaylar kafa karıştırabilir. Bazı olayları kısa, orta ve uzun vadede görmeye ve anlamaya çalışmak durumundasınız.

Boğa
Kafanızda bazı amaç, hedef veya hayalleriniz olabilir. Hayallerinize ulaşmak için yapmanız gereken şey ise, somut adımlar atmak olacaktır. Yapmayı düşlemek ve yapmak için gerekli adımları atmak farklı şeyler sonuçta. Öyle değil mi?

İkizler
Evinizi, ailenizi ilgilendiren, gayrimenkuller işleriyle ilgili başlıklarda siz ve karşınızdaki kişiler tamamen farklı düşünüyor olabilirsiniz. Bir iki gün içerisinde karışık ortam sona erecektir.


Yengeç
Karar vermeniz gereken konular, planlar veya işler varsa, dikkatli adım atmalı ve endişeli olduğunuz konularda hızlı ilerlememelisiniz. Belki de bazı konuların üzerinde daha fazla düşünülmesi gerekiyor olabilir.

Aslan
Ortak kaynak kullanımı gerektiren işler (burs, sponsorluk, vergi, prim, miras, sigorta gibi), hukuki konular veya anlaşmalar göründüğünün dışında bir gerçekliğe sahip olabilir. Yanılmamak vey yanıltılmamak için gerçekelere ulaşmaya ve doğruları görmeye çalışmalısınız.

Başak
Bazı kişiler ya da durumlar hakkındaki düşünceleriniz ve bu durumların ya da kişilerin asıl olayları birbirinden çok farklı olabilir. Gerçekleri anlayabilmek için ve bazı olayların istediğiniz şekilde gelişmesi için ısrarcı olmadan önce, şüpheci olmanız, bilgi toplamanız ve gerçeklere ulaşmaya çalışmanız gerekiyor.

Terazi
Hafta başı itibariyle insanların sizden ne beklediklerini, ne söylediklerini veya ne yapmaya çalıştıklarını anlamakta zorlanabilirsiniz. Kafa karıştırıcı hareketleri olan kişiler veya olaylar söz konusu olabilir. Ancak bu durum birkaç gün içerisinde son bulacaktır.

Akrep
Bazı konularda kalıcı sözler vermek veya belli anlaşmalar yapmak üzere olabilirsiniz. Başkalarının yüklerini hafifletmek üzere yola çıkmadan önce, bu kişiler için neler yaptıklarınızı bir düşünün. Doğru adımlar atmak için yanıltıcı etkilerin sona ermesini beklemenizde fayda var.

Yay
Bazı konularda ani yargılara varmamanın veya kararlar almamanın daha doğru olacağı günlerdeyiz. Doğruyu yanlıştan ayırmak zor bugünlerde. Dolayısıyla, dalgınlığınız geçene kadar yan yolda kalmakta fayda var.

Oğlak
Bazı konularda fikirleriniz tamamen değişmiş olabilir ve farklı düşünmenizin nedenlerini açıklamak için ter dökmeniz gerekebilir. Bu tür şeylerle zaman harcamamalısınız. Tam da olmanız gereken noktada duruyorsunuz.

Kova
İlk bakışta cazip görünen finansal başlıklı tekliflerin dikkatle ele alınması gerekiyor. Hiçbir şey göründüğü gibi olmayabilir veya görünmeyen riskler, endişe yaratan durumlar gerçek olabilir. Dolayısıyla araştırmacı olmalı, bilgi toplamalı ve gerçeklere ulaşmadan maddi konularda adım atmamalısınız.

Balık
Karşı taraf sizinle aynı fikirde olmasa dahi, belli ilişki, işbirliği, anlaşma veya düzenleme konularında kafanızda size ait fikirlere sahipsiniz. Ve diğerleri ne düşünürse düşünsün bu fikirleri dile getirmekten çekinmeyeceğe benziyorsunuz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder