Facebook Ailesi

Custom Search

10 Kasım 2016 Perşembe

11 Kasim 2016 Günlük Burç Yorumu

11 Kasım 2016 Cuma Günlük Astroloji Burç Yorumları


Koç
Kendinizi, yalnız, halsiz veya stresli hissedebileceğiniz günlerdesiniz. Psikolojik anlamda iyi hissetmenizi sağlayacak ve size keyif veren şeylerle vakit geçirmeniz gereken günler. İş olanakları söz konusu olabilir.

Boğa
Özel yaşamınızda gerçekçi düşünmekte zorlanabileceğiniz, hayallere açık günlerdesiniz. Bazı konularda sizinle birlikte hareket etmeyen kişiler sizi şaşırtabilir. Aşk hayatınızda yenilikler söz konusu olabilir.

İkizler
Altından kalkmakta zorluk çekeceğiniz görev veya sorumluluklarla uğraşabilirsiniz. Size verilen sözlerin yerine gelip gelmeyeceği kafanızı karıştırabilir. Yeni eğitimler, kurslar, seminerler söz konusu olabilir.


Yengeç
Seyahatler, kurslar, seminerler, eğitim hayatı, yabancılarla ilişkiler veya hukuki başlıklı konular kafanızı kurcalayabilir. Konu ne olursa olsun zor bir dönemin ardından her şeyin altından kendi başınıza kalkamayacağınızı anlayacaksınız.

Aslan
Ödeme, alacak verecek, prim, miras, burs, komisyon gibi konulara yoğunlaştığınız günlerdesiniz. Bu alanlarda yanıltılmamak için daha fazla araştırmacı olmanızda fayda var. Çalışmalarınıza değeceğini göreceksiniz.

BaşakHer ne kadar hassasiyet içeren bir hafta sonunda olsak da, yeni ilişkilere, flörtlere açıksınız veya mevcut partnerinizle ilişkinizi renklendirebileceğiniz olanaklar da ortada. Yeteneklerinizi maddi anlamda fırsata dönüştürebilir veya yeni işbirlikleri içerisine girebilirsiniz.

Terazi
Yeni teklifler, davetler veya işbirlikleri gündeme gelebilir. Çalışma arkadaşlarınızla veya iş yaptığınız kişilerle birbirinizi destekleyebileceğiniz birkaç günün içerisindesiniz. Sağlığınızı ihmal etmemeniz gerekiyor.

Akrep
Aşk hayatınızın ve sevgi temalı ilişkilerinizin her şeyin önüne geçtiği günlerdesiniz. Bu durumun zafiyet haline dönüşmesine ve iş hayatınıza ya da hayatınızda önceliği olan konulara zarar vermemesine dikkat etmeniz gerekiyor. Çocuklarla ilgili haberler de söz konusu olabilir.

Yay
Ev ve aile başlıklı konuların ön plana çıktığı günlerdesiniz. Ev alımsatımı, kiralama, tadilat, tamirat gerektiren işler veya ev arkadaşı bulma türünde konular zamanınızı alıyor olabilir. İş hayatınızda fırsatlara açık günlerdesiniz.

Oğlak
Medya, halkla ilişkiler, ticaret, bilişim konularıyla meşgul olabilirsiniz. Bu alanlardan bazılarında fırsatlar yakalamış veya yakalayacak olabilirsiniz.

KovaBazı iyi fikirlerinizi kazanca dönüştürebileceğiniz günlerdesiniz. Burs, sponsorluk, kredi bulmak veya borç alacak meselelerinde mesafe almak türünde olaylar söz konusu olabilir. Maddi başlıklarda karışıklık yaşadıysanız, ani hareketlerden uzak durmalısınız.

Balık
Düne oranla kendinizi daha iyi hissedebileceğiniz, sezgilerinize güvenebileceğiniz bir gündesiniz. İkili ilişkilerinizdeki sorunları konuşmak bugün daha kolay olabilir ya da bazı konularda yalnız ilerlemenin de mümkün olduğunu anlayabilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder