Facebook Ailesi

Custom Search

11 Kasım 2016 Cuma

12 Kasim 2016 Günlük Burç Yorumu

12 Kasım 2016 Günlük Astroloji Burç Yorumları


Koç
İstikrarsız tavırları olan ya da mantıksız hareket eden kişilere yanlışlarını göstermeye çalışabilirsiniz. Ancak, tüm bunlar olurken ne yapmaya çalıştıklarını sormanızın, bu saatten sonra kimseye bir faydası olmayacağı için, sakin kalmanızda fayda var.

Boğa
Bulunduğunuz noktada olaylara olumsuz değil, olumlu yaklaşmanızda fayda var. İsteklerinizi elde etmenize yarayacak planlar yapmanın faydasını görebilirsiniz.

İkizler
Faydalı ve mantıklı tavsiye veya fikirlerinizi görmezden gelen ya da önemsemeyen kişiler söz konusu olabilir. Bu kişilerin bu hatalı tavırlarının çok fazla üzerinde durmayın. Yapacak çok işiniz var. Kaldıramayacağınız görevler üstlenebilir, sözlerinizin arkasında duramayabilirsiniz.


Yengeç
Size gereğinden fazla sorumluluk yükleyecek işlerin altına elinizi sokmaya çalışan kişiler olabilir. Aklınızı toplamanız ve fikirlerinize çekidüzen vermeniz gerekiyor. Malum birkaç ay zor şeyler yaşadınız. Artık, yeni planlar yapmanın zamanıdır.

Aslan
Olaylara her koşulda iyimser yaklaşmanın, rahat hareket etmenin zamanı değil. Artık yavaş yavaş daha tedbirli ve detaycı ilerlemeniz gerekiyor. İşlerinizde size faydası dokunabilecek, bilgi sahibi eski tanıdıklarla bağlantı kurabilirsiniz.

Başak
Belli işlerde yer almanın veya bazı yatırımlar yapmanın geçerli nedenleri üzerine yoğunlaşmanızda fayda var. Siz tam tersi, bu girişimlerde bulunmanın olumsuzlukları üzerine düşünerek zaman kaybediyor olabilirsiniz. Eleştiri ve şikayetlerden uzak durun.

Terazi
Günlük plan veya programlarınızda nedensiz değişiklikler yapabilirsiniz. Değiştiremeyeceğiniz şeyler varsa üzülmeyin ve gelen teklif ve davetleri gülümseyerek kabul edin derim ..

Akrep
Bazı taleplerinizi kibar bir dil kullanarak belirtmeniz durumunda karşınızdaki kişilerin, isteklerinizi daha çabuk yerine getirdiğini görebilirsiniz. Gergin ortamlar veya bazı değişiklikler yaralanma sebebi olabilir. İsteklerinizin gerçekleşmesi veya işlerinizin yoluna girmesi türünde olaylar hızlanıyor.

Yay
Yaptığınız planlar, beklentileriniz ve meydana gelen veya gelecek olan olaylar birbirinden farklı olabilir. Ortaya çıkan veya çıkacak olan bilgiler veya yaşanan ya da yaşanacak olan gelişmeler yaptığınız planların dışında gelişmiş veya gelişecek olmalı.

Oğlak
Bütün karmaşanın ortasında aklıselim davranmakta ya da sabır gösterilmesi gereken durumlar giderek artarken sakin ve doğru psikolojide kalmakta zorlanabilirsiniz. Ancak yine de iyimser düşünmeye çalışmalı ve en iyisini ummalısınız.

Kova
Sizin müdahaleniz olmasa dahi, insanlar birkaç gün içerisinde yaptıkları hataların farkına varabilirler. Dolayısıyla müdahale edemiyorsanız üzülmeyin. Ancak, müdahale edememeniz ve yapılan hatalı hareketlerin ya da yanlış hesapların görülememesi olayların olumsuz sonuçlarını engelleyememeniz anlamına da geliyor maalesef.

Balık
Tam da vazgeçmek üzere olduğunuz planlar, programlar, işler veya işbirlikleri varsa, yeni gelişmeleri doğru takip etmelisiniz. Doğru zamanda doğru kişilerle karşılaşabilirsiniz. Fikirlerinizi aktarıp harekete geçeceğiniz konularda, her şeyin yazıya dökülmesi önem taşıyor.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder