Facebook Ailesi

Custom Search

12 Kasım 2016 Cumartesi

13 Kasim 2016 Günlük Burç Yorumu

13 Kasım 2016 Günlük Astroloji Burç Yorumları

Koç
İşinizde veya ait olduğunuz topluluklarda çözülmesi gereken problemler varsa, pratik olmak ve gerçeklere bağlı hareket etmek gerekebilir. Karışık durumların ortasında getireceğiniz çözümler, yaratıcılığınızın da artması anlamına gelebilir.

Boğa
Sizi yönlendirmeye ya da provoke etmeye çalışan kişilerle karşılaşabileceğiniz birkaç günün içerisindesiniz. Maddi durumunuzu, yeteneklerinizi ya da çeşitli alanlardaki kaynaklarınızı ilgilendiren konularda rekabetçi ortamlardan uzak durun.

İkizler
Yanlış üzerine yanlış koyup doğru bir sonuç elde etmek mümkün olmayacaktır. Dolayısıyla bazı kişilerin doğru davrandıklarını ya da doğru söylediklerini iddia etmesi sonuç üzerinde etkili olmayabilir.


Yengeç
Bazı kişilerin hareketleri ya da planlarıyla ilgili şüpheleriniz olabilir. Endişelerinizin yersiz olmayabileceği düşünülürse, önemli konuşmaları birkaç gün ertelemek daha doğru olacaktır.

Aslan
Sezgilerinize ve kadere güvenmeli, yolunuzdan ayrılmamalı ve gelişmiş vizyonunuzu takip ederek, işinizi zorlaştıran ya da size güvenmeyen kişileri görmezden gelip ilerlemeye devam etmelisiniz.

Başak
Kendi kendilerine zarar veren cümleler sarf eden ya da hareketler yapan kişilerle karşılaşabilirsiniz. Bu kişilerle eleştirel diyaloglara girerseniz, onları eleştirdiğiniz veya küçümsediğiniz fikrine kapılabilirler.

Terazi
Bazı kişiler onların istediği gibi hareket etmenizi isteyebilir. Bu anlamda üzerinizde baskı oluşturabilirler. Kibarca bu istekleri geri çevirmeli, kendi yolunuzu kendiniz belirlemelisiniz.

Akrep
Tavsiyelerinize uymak istemeyen ya da koşullarınızı uygun bulmayan kişilerle karşılaşabilirsiniz. Kendi istekleriniz ve karşı tarafın söyledikleri arasında bir uyum yakalamanız gerekebilir.

Yay
Kimsenin sizden fayda sağlamasına ya da halk arasındaki tabiriyle sizi çantada keklik görmesine izin vermeyin. Ancak yine de bazı konularda ısrarcı olmaları, pişman olmamaları ya da pes etmemeleri sizde bu fikri oluşturmamalı.

Oğlak
Bazı konuları araştırmadan ya da gerekli soruları sormadan sonuca varmayın, karşınızdaki kişileri cezalandırmayın. Gereken soruları sormanız bazı kişilerin hareketleri ya da katılımları hakkında açıklayıcı bilgilere ulaşmanızı sağlayabilir.

Kova
Dikkatli olmamanız ya da gereken hesapları yapmamanız durumunda, verimsiz ve etkisiz plan yapabilirsiniz. Bu durum da içinde bulunduğunuz durumlarda mucizeleri beklemenize neden olabilir.

Balık
Hiç olmadığınız kadar politik olmak zorunda kalabilirsiniz. Sadece sorun yaratmak için ortalarda dolaşan kişilerle baş etmekte ve alttan almakta zorlansanız da, amaç çözümse sabır ön şart, diplomasi olmazsa olmazdır.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder