Facebook Ailesi

Custom Search

9 Kasım 2016 Çarşamba

14-20 Kasim 2016 Haftasi Burç Yorumlari

Haftalık Burç Yorumları

Haftaya güzel başlıyoruz. Destekçi kişiler, olumlu görüşme ve diyaloglar, işle ilgili olumlu adımlar, fırsat içeren durumlar ya da belli kararların açıklanması türünde yararlı gelişmelere açık olduğumuzu gösteriyor.
İlerlemeye açık, beklentilerimizi yüksek tutabileceğimiz, organize ve disiplinli hareketlerimizin başarıya ulaşabileceği, uzlaşmacı ve olumlu bir haftadayız. Eğitim, yabancılarla ilgili konular, yurtdışı bağlantılı işler, felsefe, inançlar, yayıncılık, hukuk başlıklı faaliyetlerin ön planda olabileceği bir hafta..
Sosyalleşme ihtiyacı duyabiliriz. Entelektüel anlamda gelişmek amaçlı aktivitelerde bulunabiliriz. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın...

Filiz Özkol 14 - 20 Kasım 2016 Haftalık Burç Yorumları

Koç
Geleceği düşünerek ve asıl önemli konuya odaklanarak önemli sorular sorup, önemli cevaplara ulaşmanız gereken günlerdesiniz. Bu sorular oldukça karmaşık konularla ilgili ve yanıtları zor olsa da, biraz beyni yormaktan kimseye bir zarar gelmez.Kelimelerinizi dikkatli kullanmanız ve sakin bir tonda konuşmanız gereken günlerdesiniz. Kendinizi ifade etmek istediğiniz konular olabilir, ama dilinize hakim olmakta zorlanabilirsiniz. Birkaç gün için çok dikkatli konuşmanızda fayda var.

Boğa
Bazı konuların sadece yönetebileceğinizi düşündüğünüz kısımlarına değil, geneline bakmalısınız. Aksi takdirde, olayların akışını değiştirebilecek en önemli parçayı kaçırabilirsiniz.Son birkaç haftaya dayalı olaylarla ilgili size tepki gösteren kişiler veya gruplarla karşılaşabilirsiniz. Geçmişe bağlı sorunlar da yüzünü gösterebilir. Acele hareketlerden kaçınmanız durumunda her şey yolunda gidecektir.


İkizler
Sezgilerinize güvenebileceğiniz günlerdesiniz. Alışık olduğunuz işlerin dışında şeylerle ilgilenebilir veya rutinin dışında fikirler geliştirebilirsiniz. Önemli fikirleriniz varsa, aralarından pratiğe dökülürken başka insanlara gerek duyulmayacak olanlarını seçmenizde fayda var. Yüzme bilmeyen bir tanıdığınızı havuza çağırmaktansa, denizkızını beklemeniz daha kolay olabilir.

Yengeç
Bugün çevreden gelen istek veya taleplere kulak tıkayıp, başkalarının ihtiyaçları ya da planları doğrultusunda hareket etmeyi bırakıp sadece kendinize zaman ayırmalısınız. Problemleriniz varsa, bunları çözmelisiniz. Siz müdahale etmezseniz bazı davet ya da önerilerde bulunan kişiler tekliflerindeki eksik yanları fark edebilirler. Ancak, sizin bu esnada zarafetinizi korumanız gerekiyor.

Aslan
Evinizi, gayrimenkul işlerini, yeteneklerinizi kullanma biçiminizi ya da akrabalarınızla ilişkilerinizi ilgilendiren konularda ilginç gelişmelere açık birkaç günlük süreçtesiniz.Her ne kadar attığınız adımlardan, yaptığınız işlerden veya bazı fikirlerinizin işleyişinden emin olsanız da, eleştirel, otoriter veya esnek olmayan gibi kısımları başka bir şeye dönüştürmeniz gerekebilir.

Başak
Belli anlaşma veya düzenlemeleri gözden geçirme fırsatı doğabilir. Siz normalde böyle bir ihtiyaç duymuyor olabilirsiniz. Ancak bu tür olanaklar doğduğunda bu duruma olan ihtiyaç daha iyi anlaşılacaktır.Yanlış gideceğini düşündüğünüz olaylar veya konu her neyse, sıkıntı yaratabileceğini düşündüğünüz kısımlara odaklanmanız olayların ters gitmesini engellemeyecektir. Dolayısıyla sıkıntısız ilerleyen ve kalıcı kısımları düşünmenizde fayda var.

Terazi
Bazı konularda neler olup bittiğini anlatmama ya da bazı konularda bilgi vermeme konusunda ısrarcı olabilirsiniz. Ancak birkaç gün içerisinde olaylar yüzünüze çarpabilir. Dolayısıyla önemli görüşme, yüzleşme veya konuşmaları birkaç hafta ertelemekte fayda var.Bazı konularda hızlı öngörülerde bulunmanız gerekebilir Bu hız esnasında, senaryolar veya hikayeler arası bağlantıları kaçırmamaya dikkat etmeniz gerekiyor.

Akrep
Birkaç gün içerisinde, belli hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacak öneri veya davetler söz konusu olabilir. Gözünüzü, kulağınızı açmalısınız. Zira bu tür teklif veya öneriler ilginç yollarla veya biçimlerle yüzünü gösterebilir.İstediklerinizi elde etmenin başka yolları da olmalı. Dolayısıyla bu konuya yoğunlaşmanızda fayda var. Rekabetçi tartışmalara girerek vakit kaybetmemelisiniz.

Yay
Herkesin fikrine saygı duymanız ve fikirlerine yer açmanız güzel. Ancak kendi özgün düşünceleriniz belli durumların çözümünde diğerlerinin fikirlerinden daha fazla iş görebilir. Dolayısıyla özel durumlarınızı ve düşüncelerinizi ısrarla dile getirmenizde fayda var.Pazarlık konusu haline getirilemeyeceğini düşündüğünüz taleplerle karşılaşabilirsiniz. Ancak, bazı düzenleme, iş birliği veya anlaşmaları korumak istiyorsanız bu değerlendirmeniz üzerine bir kez daha düşünmeniz gerekiyor.

Oğlak
Bu hafta, söyleyeceğiniz zarif sözler veya politik yaklaşımlar, kabaca dile getirilecek istek veya eleştirilerden daha fazla iş görebilir. Önümüzdeki birkaç gün zorlu geçebilir. Bu esnada iyimser bakış açınızı korumanızda ve olayları iyi bir mizah anlayışıyla idare etmenizde fayda var.

Kova
Size keyif veren veya genelde daha eğlenceli olan yollardan gitmek, fikirleri benimsemek ya da yöntemleri denemek isteyebilirsiniz. Ancak bu esnada, yararsız fikirlere sahip kişilerle uğraşmak zorunda kalmanız sizi biraz yorabilir.Bazı konularda fikirlerinizin herkes tarafından bilinmesi için sabırsızlanıyor olabilirsiniz. Ancak, önümüzdeki birkaç güç astrolojik anlamda biraz stresli ve zorlu geçebileceği için hafta sonu daha sabretmenizde fayda var.

Balık
Diğerlerinin üzerlerine düşeni yerine getirmesini sağlamanız, kendi iş ve ilişkilerinize zaman ayırmanızı sağlayabilir. Dolayısıyla başkalarının eksiklerini kapatmaya çalışarak zaman kaybetmemelisiniz.Bazı konular düşünüldüğü ya da üzerinde anlaşıldığı gibi ilerlemeyebilir. Güç mücadelelerine ve rekabete açık günler. Kaldırılması zor yükler ya da karşılıksız bırakmakta zorlanabileceğiniz tepkiler söz konusu olabilir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder