Facebook Ailesi

Custom Search

13 Kasım 2016 Pazar

14 Kasim 2016 Günlük Burç Yorumu

14 Kasım 2016 Günlük Astroloji Burç Yorumları

Koç
İşinizi veya sağlığınızı ya da genelde sağlık başlıklarını ilgilendiren konularda fırsat, teklif veya önerilerle karşılaşabileceğiniz günlerdesiniz. Evinizde veya çalıştığınız yerde olumlu değişiklikler yapabilirsiniz.

Boğa
Uygun alanlarda istediğiniz adımları atabileceğiniz, farklı konularda çeşitli olanaklara kavuşabileceğiniz olumlu günlerdesiniz. Özellikle sevgi temalı ilişkilerde veya yaratıcılık kullanılan işlerde oldukça güzel gelişmeler yaşanabilir.

İkizler
Sizi sevindirecek hoş gelişmelere açık günlerdesiniz. Bugünlerde liderlik rolüne soyunabilir, oldukça hoş bir iş bulabilir, güzel bir pozisyona yükselebilirsiniz.


Yengeç
Önemli konularda isteklerinizin gerçekleşmesine ya da bazı alanlarda istediğiniz gelişmelerin sırayla oluşmasına çok çok az kaldı. Dolayısıyla ne dilediğinize dikkat etmelisiniz. Zira her an gerçek olabilir!

Aslan
Maddi konularda ya da yaratıcılık gerektiren ve sanatsal başlıklı işlerde çok yolunda giden veya ümit veren durumlar tekrar en başa dönebilir. Ardından tekrar istenilen noktaya çıkabilir. Yani bir kısır döngü olabilir.

Başak
Alacağınız teklif, davet ya da öneriler ayaklarınızı yerden kesebilir. Özellikle iş hayatınızı veya duygusal yaşamınızı ilgilendiren konularda türlü olanağa açık olduğunuz günlerdesiniz.

Terazi
Yeteneklerinizi, bilginizi ve gücünüzü çok iyi biliyorsunuz. Şimdi bu özelliklerinizi devreye sokma zamanındasınız. Bu sayede çok yakında bu durumun sizi nerelere taşıyacağını görebilirsiniz.

Akrep
Olaylara daha geniş vizyonla bakmalı ve tüm manzarayı görmeye çalışmalısınız. Yeteneklerinizi devreye sokmanız amaçlarınıza ulaşmanızı sağlayacaktır. Hak ettiğiniz başarıyı elde etmek için, kaynaklarınızı en iyi şekilde kullanmanız gerekiyor.

Yay
Kariyerinizi ilgilendiren konularda özgün ve farklı denebilecek bir konumda bulunuyorsunuz. İmajınızı güçlendirebilir, popülaritenizi artırabilirsiniz. Bu tür günler her gün yaşanmıyor, unutmayın!

Oğlak
İstek veya hedeflerinizin peşinden gidebileceğiniz önemli bir süreçtesiniz. Sıklıkla rastlanan bir durum olmadığı için, bu dönemi çok iyi değerlendirmelisiniz. Büyük düşünün ve harekete geçin. Günü kurtarmaya çalışarak tembellik etme zamanı değil!

Kova
İlerlemenize yardımı dokunabilecek davet, teklif veya önerilerin söz konusu olabileceği günlerdesiniz. Bu esnada yerine getiremeyeceğiniz sözler vermemeye ya da kaldırabileceğinizden fazla sorumluluk almamanız gerekiyor.

Balık
Belli ilişki veya işbirliklerinizi düzenlemek ya da eksik taraflarını tamamlamak istiyorsanız, daha uygun bir zaman bulamazsınız. Dışarı çıkıp ilişkilerinizle ilgilenmeli ve işbirliklerinize çekidüzen vermelisiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder