Facebook Ailesi

Custom Search

14 Kasım 2016 Pazartesi

15 Kasim 2016 Günlük Burç Yorumu

15 Kasım 2016 Günlük Astroloji Burç Yorumları

Koç
Bazı konularda alışılmadık yöntemler uygulamanız, tuhaf veya sizden beklenmeyecek davranışlar sergilemeniz gerekebilir ya da riskli adımlar atabilirsiniz. Bazı alanlarda daha çabuk sonuç almanızı sağlayacak şekilde yönlendirilebilirsiniz.

Boğa
İş hayatınızı ya da sosyal yaşamınızı ilgilendiren ilginç, belki de tuhaf olarak tanımlanabilecek öneri, teklif, davet veya gelişmeler söz konusu olabilir. "Bu da nereden çıktı?" demek yerine, neden olacağı ilham verici olaylara odaklanmak daha doğru olabilir.

İkizler
Vizyonunuz, geleceği görme yeteneğiniz, gücünüz ve dayanıklılığınız başkalarının işleriyle, beklentileriyle veya yönlendirmeleriyle harcanıyor olabilir. Bu kaynağı kendi iş ve amaçlarınıza kullanmanız faydalı sonuçlar doğurabilir.


Yengeç
Beklenmedik gelişmeler çeşitli planlarınız, ilişkileriniz veya işbirlikleriniz üzerinde etkili olabilir. Artık çok da faydalı olmayan iş, ilişki, yöntem, eşya gibi alışkanlıkları geride bırakmak gerekebilir. Daha önceden kestirilemeyen gelişmeler nelerin geride bırakılması gerektiğini anlamanızı sağlayabilir.

Aslan
İkili ilişkilerinizi veya diğerlerinin güçlü ve zayıf yönlerini ilgilendiren konularda işinize yarayacak bilgiler edinebilirsiniz. Bu yönlü gelişmelere tanık olabilirsiniz.

Başak
Sağlığınızı veya aşk hayatınızı ilgilendiren konulara konsantre olmalı ve olayları açık bir zihinle değerlendirmelisiniz. Daha yaratıcı ve alışılmadık şekilde düşünmeniz mantıklı çözümler geliştirmenizi sağlayabilir.

Terazi
Yeni olanaklara kavuşabilirsiniz. Karşınıza çıkacak alternatif durumlar daha önce düşündüğünüz senaryolardan farklı olsa bile, belli hedeflerinize ulaşmanız için bir fırsat teşkil edebilir.

Akrep
Evinizi, ailenizi, sahip olduğunuz şeyleri veya yaşadığınız yeri ilgilendiren konularda çok sık yaşanmayacak bazı gelişmelere açık günlerdesiniz. Bu alanlardaki konulara alışılmadık çözümler getirebilir veya bakış açınızı değiştirebilirsiniz.

Yay
Eski arkadaşlarla, eski meslektaşlarınızla, ilkokul öğretmeninizle, uzun zamandır görmediğiniz yakınlarınızla veya sevgililerinizle görüşme isteği duyabilirsiniz. Bu isteği ciddiye almanız durumunda, faydalı gelişmeler de yüzünü gösterebilir.

Oğlak
Olumsuz düşünmemekte fayda var. Önceden üzerinde anlaşılmış konularla ilgili ufak tefek aksilikler veya anlaşma dışına çıkan gelişmeler yaşanabilir. Ne olursa olsun bu durum mevcut davet, öneri, anlaşma veya tekliflerin olumlu taraflarını görmenizi engellememeli.

Kova
Önemli konularda büyük bir viraj alabileceğiniz veya bazı projelerinizin istediğiniz hıza kavuşabileceği günlerdesiniz. Yeni bir etaba geçen plan veya projelerinizi hareketlendirme fırsatını kaçırmamalısınız.

Balık
Uzun süredir üzerinde yoğunlaştığınız, çözümsüz gibi görünen veya tıkanmış bazı konular sizin gözünüzde aydınlanmaya başlayabilir veya sezgileriniz size bu alanlarda doğru yolu gösterebilir. Ya da ortaya çıkan gerçekler veya bilgiler aynı şekilde aydınlanma sağlayacaktır.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder