Facebook Ailesi

Custom Search

16 Kasım 2016 Çarşamba

17 Kasim 2016 Günlük Burç Yorumu

17 Kasım 2016 Günlük Astroloji Burç Yorumları


Koç
Yeni bilgiler edinmeye çalışmak, ilgilendiğiniz alanda modayı ve trendleri takip etmek geleceğe dönük amaçlarınızı olumlu etkileyebilir. Aşk hayatınıza veya sevdiğiniz kişilere zaman ayırmanız bazı kişilerin sevgisini kuvvetlendirmenizi sağlayabilir.

Boğa
Aşırılıklara ve abartılara kaçmamanız gereken bir gün. Tepki görebileceğiniz diyaloglara girebilir ya da aşırı harcama, aşırı gezme, çok yeme, aşırı spor yapma vb. her şeyin aşırısına kaçabilirsiniz. Daha kontrollü olmanız, sorunlardan uzak kalmanıza yardım edebilir.

İkizler
Ailenizi ya da yaşadığınız yeri ilgilendiren konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Bu alanlarda (taşınmak, ev sahibiyle, kiracıyla, dekoratörle konuşmak vb.) sizi memnun edecek değişiklikler yapabilirseniz hayatınız da daha olumlu bir seyir izlemeye başlayabilir.


Yengeç
Farklı şeyler denemek isteyebilirsiniz. Farklı kültürlerden kişilerle bir araya gelmeniz, yeni ilgi alanları edinmeniz vizyonunuzun da gelişmesi anlamına gelebilir. Yaratıcılığınızı kullanmalısınız. Günlük ziyaretler veya yolculuklar söz konusu olabilir.

Aslan
Maddi başlıklı konular ön plana çıkmaya başlıyor. Harcamalarınızı azaltmak ya da masrafları düşürmek için yeni yollar bulmak faydalı olabilir. Bonkör olmanız çok güzel, ama her şeyin bir sınırı ve herkesin bir bütçesi var sonuçta. Öyle değil mi?

Başak
Birlikte vakit geçirmekten hoşlandığınız kişilerle planlarınızı tartışabilirsiniz. Sizi cesaretlendiren kişiler planlarınızı daha fazla ciddiye almanıza veya hedefleriniz için daha fazla çalışmanıza neden olabilirler. Yaşam tarzınızda olumlu değişiklikler de yapabilirsiniz.

Terazi
İmajınızı yenileyebileceğiniz veya toplum içerisindeki duruşunuzun sağlamlaşacağı günlerdesiniz. Olumlu değişiklikler fırsatları ve yeni olanakları hayatınıza taşıyabilir. Alışılmadık davet ve teklifler söz konusu olabilir. Hedeflerinize odaklanın.

Akrep
Evde yapacağınız değişiklikler veya aileyle ilgili olaylar sizi farklı alanlarda düşünmeye zorlayabilir. Ne yönde gittiğinizi ya da hangi alanda, hangi hisleri taşıdığınızı daha detaylı düşünmeniz gerekebilir.

Yay
Bazı özel bilgilerinizi size zararlı şekilde kullanacağını düşündüğünüz kişiler varsa, sırlarınıza sahip çıkmalısınız. Hukuki veya finansal konuların ihmal edilmemesi gerekiyor.

Oğlak
Duygusal başlıklı konularda geçmişte yaptığınız hataları aklınıza getirirseniz, benzer yanlışları tekrarlama olasılığınız azalır. Sizi yanlış ya da kendi istekleri doğrultusunda yönlendiren kişiler olabilir. Siz kendi bildiğiniz, hatta alışık olunmayan şekilde ilerlemelisiniz.

Kova
Maddi açıdan toparlanmanıza veya büyümenize yardımı dokunacak işlere, ilişkilere veya işbirliklerine yönelmeniz gereken günler. Ekip çalışmasına uyumlu davranmanız sizin için en yararlı yolu bulmanıza yardım edebilir.

Balık
Gerçeklerin çarpıtılabileceği bir gün. Etrafınızda neler olup bittiğini doğru anlamadan harekete geçmemenizde veya tepki vermemenizde fayda var. Zira, ileride pişmanlık duyabilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder