Facebook Ailesi

Custom Search

18 Kasım 2016 Cuma

19 Kasim 2016 Günlük Burç Yorumu

19 Kasım 2016 Günlük Astroloji Burç Yorumları

Koç
Hangi konuların akıcı ilerlediği net şekilde ortaya çıkabilir. Ancak bu gerçekleri ortaya koymak bazı kişilerin yanlışlarını ya da bazı projelerin hatalarını gündeme getirebileceği için tehdit unsuru olabilir.

Boğa
Önünüze hangi konu gelirse, elinizden gelenin en iyisini ortaya koymaya çalıştığınızı herkes biliyor. Ancak yapılacak şeyler işten çok engel veya problem başlıklarıyla anılıyorsa, bu seferlik pas geçmenizde fayda var.

İkizler
Belli planlarınızın, anlaşmalarınızın veya düzenlemelerin hatalarının ayıklanıp tekrar şekillendirilmesi gerekiyor. Bugünlerde duyacağınız haberleri ve bilgileri dikkatle takip ederseniz, çok faydasını görebilirsiniz.


Yengeç
Ruhen rahatlamaya çalışmalı ve fiziken sağlığınıza daha fazla önem vermelisiniz. Kendinize zaman ayırmanız ve vücudunuzdan gelen sinyallere kulak vermeniz diğer görevlerinizden daha önemli bugünlerde.

Aslan
Aynı anda çok fazla şey yapmak ya da çok fazla şeye sahip olmak istiyor olabilirsiniz. Ancak gelişmeler ya da şartlar, aralarından bazılarını seçmeniz veya en azından bir sıraya koymanız gerektiğini işaret ediyor olabilir.

Başak
Bazı kişilerin bazı olaylara ya da işlere gösterdikleri katkılar sizi tatmin etmeyebilir. Ancak bu düşüncelerinizi açıkça ile getirmeniz eleştirilere katlanamayan kişilerin tepkisini çekmenize sebep olabilir.

Terazi
Kontrolünüz dışında gelişen olaylarla başa çıkmak için çok fazla gayret göstermeniz gerekebilir. Hatta olaylar bugün ve yarın yeni boyutlara da taşınabilir. Ardından her şey eski ritmine geri dönüyor.

Akrep
Yeteneklerinizi, maddi başlıklı konuları ya da direkt olarak paralarınızı ilgilendiren olaylarla uğraşabileceğiniz iki günlük süreçtesiniz. Herkesi içerisine alan akılcı ortak çözümler geliştirmeye çalışmanızda fayda var.

Yay
Mevcut oluşumların, anlaşmaların, planların ya da düzenlemelerin bazılarının şu anki haliyle verimsiz olduğuna karar verebileceğiniz günlerdesiniz. Bu sonuca ulaşırsanız, her şeye yeni bir şekil verme ve güncelleme şansınız da oluşacaktır.

Oğlak
Belli işbirliklerinizi, anlaşmalarınızı, katılım gerektiren planlarınızı ya da belli başlı düzenlemeleri ilgilendiren konulara yeterince müsamaha gösterdiniz. Artık belli sınırlar çizmenizin veya kurallar koymanızın zamanı geldiğini fark edebilirsiniz.

Kova
Bugün veya yarın size bazı konularda ders vermeye çalışan kişiler olabilir. Bu kişileri dikkatle dinlemeniz durumunda, bazı konularda daha fazla motive olabilir, hatta belli istek ve ihtiyaçlarınıza ulaşmanız gereken yolları yeniden yapılandırabilirsiniz.

Balık
Bugünlerde bazı konulardaki yanlışları, boşlukları veya eksikleri daha rahat görmenizi sağlayacak olaylar yaşayabilirsiniz. Bu olaylara ne kadar müdahale edebileceğinizi veya olayları ne kadar kontrol edebileceğinizi düşünmek yerine elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışmalısınız.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder