Facebook Ailesi

Custom Search

1 Kasım 2016 Salı

2 Kasim 2016 Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları

2 Kasım 2016 Günlük Astroloji Burç Yorumları

Koç
Herkese kulak vermek yerine, kimi dinleyeceğiniz konusunda daha seçici davranabilirsiniz. Aslında güvenilir yerlerden gelen bilgileri görmezden gelme ihtimaliniz de var. Bu, yanlış anlaşılmanıza yol açabilir.

Boğa
Ne istediğinizi biliyorsanız, istediğinizi noktaya kadar direnebilirsiniz. İstekleriniz karşılanmadığı takdirde, hiç kimseye hiçbir şey ispatlamak veya belli işlere onay vermek zorunluluğunuz bulunmuyor.

İkizler
Bazı arkadaşlarınızın onay vermediği kişilerle maddi, romantik, sanal veya ticari ilişki ya da işbirlikleri içine girebilirsiniz. Bu tür adımlar atmadan önce daha detaycı düşünmenizde fayda var.


Yengeç
Belli işlerde ya da projelerde ilerlemek adına bazı konuları erteleyebilir, görmezden gelmeyi seçebilirsiniz. Ancak bu düşünceden uzaklaşmanız gerekiyor. Zira çok akıllıca bir hareket olmayabilir.

Aslan
Bazı konulara veya işlere bağlılığınız sizi rahatsız etse de, birilerini hayal kırıklığına uğratmamak, yarı yolda bırakmamak için uzaklaşmakta zorlanıyorsunuz. Ancak ne gerekiyorsa yapmanız gerekecek gibi duruyor.

Başak
Belli konularda daha hızlı ilerlemenin, bazı görevler üstlenmenin ya da altından kalkabilmenin yollarını arayabilirsiniz. Ancak bu durum, alışıldık kalıpların dışında düşünmenize bağlı olabilir.

Terazi
İşbirliği veya ilişkilere bağlı bazı olayların istediğiniz yönde gelişmesini istiyorsanız, daha fazla çalışmanız gerekiyor. Bu esnada, çok fazla tartma, ona göre pozisyon alma stratejinizi bir kenara bırakmalısınız.

Akrep
Bitirilmesi gereken işlerinizi tamamlamalısınız. Önünüzde çok fazla fırsat var veya çıkmak üzere. Ancak, fırsatları en iyi şekilde değerlendirebilmek için hazırlıklı ve müsait olmanız gerekiyor.

Yay
Bazı konuları/kişileri zorlamayı bir kenara bırakmanızda fayda var ya da en azından bunun için doğru zaman değil. Bırakın cevaplar daha sonra gelsin veya olaylar daha sonra istediğiniz yolda ilerlesin.

Oğlak
İlişkiler veya işbirlikleri esnasında uyumlu yapınızla dikkat çeken kişilerdensiniz. Ancak, bugünlerde bu durum kendinizden uzaklaşmanız anlamına geliyorsa, bazı adımlar atmanız gerekiyor olabilir.

Kova
Bazı işbirliklerinin, planların ya da anlaşmaların kısıtlayıcı taraflarından, yıpratıcı yönlerinden kurtulmak için bir şeyler yapma arzusunda olsanız bile, o yolda çabalamanız bu niyetinizin gerçekleşmesini engelleyebilir.

Balık
Anlık çözümler üretmek veya kahramanlık yapma peşinde koşmak yerine elinizde bulunan kartları doğru oynamanız gereken günlerdesiniz. Gereken gayreti gösterebilmeniz durumunda istediğiniz çözümlere ulaşabilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder