Facebook Ailesi

Custom Search

15 Kasım 2016 Salı

20 Kasim 2016 Neptün ve Burçlar

20 Kasım 2016'da Neptün Balık Burcunda İleri Hareketine Başlıyor!

Uzun zamandır Neptün gerilemesi vardı. Bu durum bütün burçları etkiledi.. Kariyer, şans, yaratıcılık, yenilik gerektiren bütün işler ya çok yavaş ya da daha gerçekleşmemiş olabilir. Fakat artık bu durum bir son buluyor. 20 Kasım 2016 itibariyle Balık burcunda devam eden Neptün ileri hareketine başlıyor. Bol şanslı, bol bereketli, bol enerji dolu günler geliyor.. 2017 yılına daha mutlu girmek isteyeceksiniz. Yeni yıla yeni başlangıçlar yapmak için muhteşem bir dönem..

Koç
Mevcut iş veya ilişkilerinizde önemli değişiklikler ve düzenlemeler yapılması gerektiğini fark edebilirsiniz. Olan biten rutini bozan olaylara sinirlenmek veya hatalı yerleri onarmaya çalışmak yetmeyebilir. Yepyeni şeyler yapmak gerekiyor.

Boğa
Bazı ilişkilerinizin kalitesini ve devam edip etmemeye değip değmediğini hesaplamaya başlayabilirsiniz. Ancak bu tür hesaplamalar yapmak için çok erken. İlişkilerin dinamiği her zaman iniş çıkışlı olmuştur. Zaman olayları daha iyi değerlendirme imkanı bulmanızı sağlar.


İkizler
İş hayatınızı veya maddi durumunuzu ilgilendiren konularda sorunlar oluşabilir. Herkesin çok sayıda talebine yetişmeye çalışmadan önce, bu isteklerinin yerinde olup olmadığını veya ihtiyaçları olan şeyler isteyip istemedikleri sorgulamanız gerekebilir.

Yengeç
Mevcut alışkanlıklar içerisinde kendinizi mevcut sorunları çözmenizi sağlayacak olanları seçmeye çalışmaktansa, bambaşka bir yöntem bulmanızda fayda var. Hayatınızın bazı bölümleri yeniden şekilleniyor.

Aslan
En çok istediğiniz şeyler, dilekleriniz ve hayalleriniz ön planda. Hayatınızda bir dönem kapanıyor gibi hissedebilirsiniz. Artık yeni bir sürece adım atmaya hazırlanmalısınız.

Başak
Duygusal yaşamınızı veya ticari bağlantılarınızı ilgilendiren ilişkilerinizin maddi anlamda size fayda mı yoksa zarar mı getirdiğini sorgulamaya başlayabilirsiniz. Maddi kayıpları engellemek veya kazançları artırmak için yeni düzenleme ve değişiklikler yapabilirsiniz.

Terazi
Bazı konularda veya mevcut işlerinizde yakınınızdaki kişilerle, çalışma arkadaşlarınızla veya sevgilinizle tamamen farklı düşünüyor olabilirsiniz. Fikir çatışmalarına girmeden ortamı aydınlatmak için sorular sorabilir, isteklerde bulunabilirsiniz.

Akrep
Çözümlenmesi zor konuları görmezden gelmekte zorlanabileceğiniz birkaç günlük süreçtesiniz. Sıkıntılı durumlardan veya bir süredir kaçtığınız problemlerden kaçmak zor olabilir.

Yay
Evet, siz dürüst bir insansınız ve bundan da öte, her konuyu detayıyla ve tüm gerçekçiliğiyle ele almaktan kaçmazsınız. Ancak unutmayın ki herkes sizin gibi değil! Dolayısıyla dürüst davranmayan kişilerden zarar görmemek için yapacağınız anlaşmalarda konuya tümden hakim olmanız şart!

Oğlak
İş hayatınızı veya özel yaşamınızı ilgilendiren işbirlikleriniz, ilişkileriniz veya ortaklıklarınız dikkat gerektiriyor. Bu alanlarda sorunlar veya çözülmesi gereken problemler varsa, bir an önce tek tek ele alınması olayların büyümesinin önüne geçecektir.

Kova
Bugünlerde ortaya çıkabilecek haberler, bilgiler veya size taşıanan dedikodular geleceğinizle ilgili alacağınız kararlarda etkili olabilir. Bu bilgiler ışığında geleceğinizle ilgili daha sağlamcı adımlar atmak isteyebilir, mevcut ilişkilerinizi veya sorumluluklarınızı buna göre değerlendirebilirsiniz.

Balık
Uzun zamandır burcunuzda bulunan Neptün nihayet ileri hareketine başlıyor..Bu durum uzun vadeli amaçlarınızı ortaya koymanız, en önemli hayallerinizi ve tutkuyla bağlı olduğunuz şeyleri gerçekleştirmeniz için uygun koşulları ortaya çıkartabilir.

Diğer Yazılar;


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder