Facebook Ailesi

Custom Search

20 Kasım 2016 Pazar

21 Kasim 2016 Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları

21 Kasım 2016 Günlük Burç Yorumunuz

Koç
Mevcut durumların dikkatle ele alınması ve hassas olunması gerekiyor. Aksi halde aniden alevlenen tartışmalar söz konusu olabilir. Genel anlamda aşk hayatınızın ve sosyal yaşamınızın renkli gittiği günlerdesiniz.

Boğa
Bazı konuları karşı taraftan farklı şekilde görüyor olabilirsiniz. Fikir farklılıkları kaçınılmaz olabilir. Böyle bir durumda kendi fikirleriniz ya da bakış açınızın doğruluğu konusunda ısrarcı olmanızın bir faydası olmayacağı gibi gerilim yaratabilir de. Bilginize...


İkizler
İlişkileriniz ve işbirlikleriniz açısından istikrarsızlık söz konusu olabilir. Karışıklıklar, tartışmalar veya bir güneye bir kuzeye esen rüzgarlar, olaylar karşısında sabır göstermenizi zorlaştırabilir. Sakin olmanızda fayda var.

Yengeç
Önemli konularda anlamsız konumlandığını ya da düşündüğünü fark ettiğiniz kişiler, ilerleyen zaman içerisinde daha da manasız tavırlar içerisine girebilirler. Ancak şu an için sizin yapabileceğiniz çok şey yok gibi duruyor. Kendi istek ve amaçlarınıza odaklanın.

Aslan
Yeteneklerinizi ön plana çıkartabileceğiniz veya bu sayede bazı konularda daha hızlı ilerleyebileceğiniz bir gündesiniz. Kendi istek ve ihtiyaçlarınız ya da görev ve sorumluluklarınızla diğerlerinin istekleri arasında denge kurmakta zorlanabilirsiniz.

Başak
Bazı alanlarda çözüm olabileceğine veya ilerleme sağlayacağına inandığınız fikirleriniz olabilir. Ancak bu fikirlerin işe yaramasını beklemek sanıldığından da fazla sabır gerektirebilir. Görev ve sorumluluklarınızı ihmal etmeyin.

Terazi
Bugünlerde hiç kimse açık bulduğu yerden saldırıya geçme, eleştiri getirme veya şikayet etme şansını kaçırmayacaktır. Geçerli gerekçeleriniz yoksa, sizi dinlediğini düşündüğünüz kişiler söylediklerinizle ilgilenmiyor olabilirler. Artan taleplere veya zamanınızı çalmaya çalışan kişilere sabırla yaklaşmalısınız.

Akrep
Birlikte olduğunuz kişilerin hayatlarında önemli değişiklikler olabilir. Dolayısıyla biraz özel alana ihtiyacınız olsa dahi bu kişilerle birlikte ilerlediğinizi hissettirmeniz gerekebilir. İş ve ev başlıklı konularda büyük düşünmenin faydasını görebilirsiniz.

Yay
Sakin kalmakta zorlanabileceğiniz günler. Ancak olayları akışına bırakmalı, yanıltıcı kişi ve durumlara karşı tedbirli olmalısınız. Kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacak değişiklikler yapabilirsiniz. Günlük rutininizi sağlıklı yaşam ibresine ayarlamanın faydasını göreceksiniz.

Oğlak
Aslında olan pek çok şeyin geçerli bir nedeni var. Ancak bu konuda emin olmadan veya bunu düşünmenize neden olan sebepleri sıralamaya başlamadan önce, bu durumu doğrulayan olayların meydana çıkmasını beklemelisiniz. Çevrenizde meydana gelen değişiklikler sizi endişelendirmemeli.

Kova
Önünüzde duran veya ilerlemek istediğiniz konularda kararsızlık yaşayabilirsiniz. Dolayısıyla herkes aynı vagona binene kadar sabırlı olmanızda fayda var. Eski ve yeni arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz.

Balık
Aslında aynı şeyleri istiyor veya düşünüyor olsanız bile, ne pahasına olursa olsun size itiraz eden kişiler olabilir. Siz kendi bildiğiniz şekilde ilerleyeceğe benziyorsunuz, ama yanıltıcı durumlara dikkat!


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder