Facebook Ailesi

Custom Search

21 Kasım 2016 Pazartesi

22 Kasim 2016 Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları

22 Kasım 2016 Günlük Astroloji Burç Yorumları

Koç
Bazı konular netleşmeye başlıyor. Bunların yeniden yapılandırılması gerekiyorsa bir an önce yapabilir ve herkesin kendi yolunda rahatça devem etmesini sağlayabilirsiniz.

Boğa
Sağılığınızı, refah ve huzurunuzu ya da işinizi ilgilendiren konularda bazı başlıklar dikkat gerektiriyor olabilir. İhmal etmemekte fayda var.

İkizler
Uzun zamandır hayalini kurduğunuz, istediğiniz veya beklediğiniz bir işbirliği gerçekleşme şansı bulabilir. Ayrıca bir girişiminiz hızlıca sonuçlanabilir.


Yengeç
Hayatınızda olumlu değişiklikler yapabilmek veya hayatınızın bazı alanlarını düzenleyebilmek için doğru yerde bulunuyorsunuz. Olaylara olumlu açıdan yaklaşmanızda fayda var.

Aslan
Çevrenizdeki kişilerden yardım görebileceğiniz günler. Maddi-manevi katkısı olabilecek kişilerle ilişkilerinizde katı ve bazı başlıklarda ısrarcı olmamaya dikkat edin.

Başak
İş hayatınızda veya özel yaşamınızda olumlu değişiklikler yapmak veya kendinizi geliştirmek istiyorsanız başkalarının tavsiyelerine de kulak vermelisiniz. Danışmanlık almaktan çekinmemeniz durumunda kendinizi yenilmenizi sağlayacak fırsatlar doğabilir.

Terazi
Hayata daha geniş bir perspektifle bakmanız durumunda, bazı ilişkilerinizi, işlerinizi veya yaşadığınız yeri başka bir gözle görebilirsiniz. Gerekli değişikliklerin yapılması ihtiyacının farkına varabilirsiniz.

Akrep
Sezgilerinize güvenebilirsiniz. Bir süredir kafanızı karıştıran konularda kalbinizin sesine kulak vermeniz sizi doğru yere taşıyabilir.

Yay
Sizden yaşça büyük veya tecrübeli kişilerden akıl alabilirsiniz. Akılcı yaklaşımları belli konularda ilerlemenizde veya bazı problemlerin çözümünde size yardımcı olabilir.

Oğlak
Bazı alanlarda pozisyonunuzu veya bulunduğunuz yeri doğru tahlil etmeniz başlanacak yolun ilk adımı olabilir. Özellikle sosyal gruplar içindeki rolünüzü belirlerken bazı bilgileri doğru değerlendirmeniz gerekebilir.

Kova
Bazı projeler planladığınızdan daha fazla zaman alabilir ya da yorucu olabilir. Ancak güzel olan hiçbir şey kolay değildir zaten. Öyle değil mi? Sizi şaşırtabilecek gelişmeler söz konusu olabilir bugünlerde.

Balık
İş hayatınızı veya özel yaşamınızı ilgilendiren konularda kendi kararlarınızı bizzat kendiniz vermelisiniz. Sizi yönlendirmeye çalışan kişiler olabilir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder