Facebook Ailesi

Custom Search

25 Kasım 2016 Cuma

26 Kasim 2016 Günlük Burç Yorumu

26 Kasım 2016 Günlük Astroloji Burç Yorumları

Koç
İlişkilerinizi, ortaklarınızı, işbirliği içerisinde olduğunuz kişi ya da kurumları ilgilendiren başlıklarda hiç alışılmadık kaynaklardan haberler gelebilir. Ancak doğruluğunu araştırmadan hareket etmemeniz gerekiyor.

Boğa
Bazı başlıklarda ortaya çıkabilecek haberler veya bilgiler belli başlı konularda değişiklikler yapmanızı gerektirebilir. İş planınızı, spor programınızı, belli stratejilerinizi veya diyetinizi değiştirmeniz gerekebilir.

İkizler
Mevcut düzeninizi, planlarınızı, anlaşmalarınızı veya ilişkilerinizi bozabilecek açıklamalar yapabilir veya size yapılan açıklamalar nedeniyle şaşırabilirsiniz. Beklenmedik açıklamaların söz konusu olabileceği günlerdesiniz.


Yengeç
Ani gelişmeler, yapılmış resmi planlarda değişiklikler yapılmasına neden olabilir. Asıl hedefinizde meydana gelebilecek rahatsız edici durumlar ya da planlarda yapılması gereken değişiklikler sizi endişelendirmesin.

Aslan
Aniden ortaya çıkan manzaralar, kişiler, açıklamalar veya beklenmedik durumlar söz konusu olabilir. Olayları doğru okumalı ve yararınıza kullanmalısınız. Adımlarınızı bu yeni bilgiler ışığında daha rahat atabilirsiniz.

Başak
Beklenmedik olaylar, duyurular, teklifler veya durumlar söz konusu olabilir. Bazı kişilerin size hayranlığı veya düşmanlığı açığa çıkabilir. Bu durum kişiden kişiye farklılık gösterebilir.

Terazi
Aniden planlarını, düşüncelerini veya beklentilerini değiştiren kişiler, bazı konularda rutin şekilde davranmanızı ya da planlarınıza bağlı kalmanızı zorlaştırabilir. Bir anda Arjantin’e uçmanız gerekirse şaşırmayın!

Akrep
Aniden ortaya çıkan bilgiler veya gerçekler, şaşkınlığınızı üzerinizden atabilirseniz, oldukça işinize yarayabilir. Gerekli soruları sormanız ve ortaya çıkacak manzarayı doğru okumanız gerekiyor.

Yay
Bazı kişilere asla bilmemeleri gereken şeyler anlattığınızı fark edebilirsiniz. Zira bu kişiler ellerine geçen bilgileri kötüye kullanabilirler.

Oğlak
Yapacağınız konuşmaların veya üzerinde duracağınız bazı noktaların uzun vadeli etkileri olabilir. Karşınızdaki kişileri etkilemek istiyorsanız, olumlu konuşmalar yapmaya özen göstermelisiniz.

Kova
İlginç bir şekilde ortaya çıkan gerçekler veya bilgiler, uzun zamandır kafanızı kurcalayan bazı konuları daha iyi anlamanızı ya da düzeltilmesi gereken bazı durumları düzeltmenizi sağlayabilir. Belki de, arkanızdan yapılan dedikoduları öğrenebilirsiniz.

Balık
Maddi başlıklı konular ve yapılan bazı anlaşmalar açısından kafanızda bazı şeyler aydınlanmaya başlayabilir. Gerçekleri daha iyi kavramayabilirsiniz. Ortaya çıkan bu bilgileri nasıl kullanacağınızı daha iyi anlayabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder